Atzīmējot Latvijas proklamēšanas 90. gadadienu, 18. novembrī Pedvāles Brīvdabas mākslas muzejā tika īstenota mākslinieka Ojāra Feldberga un Talsu mākslinieku grupas mākslas akcija "Karogi". Tās vadmotīvs bija Latvijas karogs, un tā tēlu iemiesoja balti-sārtos tērpos ģērbti karogcilvēki. Akcija „Karogi” bija performance, kuras sižets tēlaini saistīts ar Latvijas valsti, nacionālajiem simboliem un rituāliem. Performancē tika iesaistīti vairāki Pedvāles parkā esošie mākslas darbi, kuru vēstījums arī sasaucas ar latviešu tautai tuviem simboliem.

Performance sākās ar karogcilvēku tēlainu atdalīšanos un iznākšanu no akmens. Pēc tam tika iededzināti četri ugunskuri, kas simbolizēja četrus Latvijas novadus – Kurzemi, Zemgali, Vidzemi un Latgali. Kamēr iedegās ugunskuri, karogcilvēki ieviļņoja sešdesmit astoņus karogus Ojāra Feldberga objektā "Viļņošanās". Objekts veidots no četriem akmens blokiem, kas 1991. gada barikāžu laikā bija novietoti pie Saeimas ēkas kā daļa no tur izveidotajām barikādēm.

Sastājušies ierindā veidojot Latvijas karoga formu, karogcilvēki kopā ar skatītājiem devās gājienā pa Pedvāles parku. Ejot pāri Ojāra Feldberga vides mākslas objektam „Baltā laipa”, kuru veido pāri grāvim pārlikta balta laipa un tumši sārts viļņojums gar tās malām, īsā piemiņas brīdī mākslas darba viļņos tika novietots skuju vainags, bet uz laipas aizdegtas 9 sarkanas sveces. 

Gājiens noslēdzās pie vides mākslas objekta "Stikla kalns". Tā pakājē karogcilvēki izraka bedri, kurā bungu ritma pavadībā kopīgi tika guldīti 90 akmeņi – veltījums katram Latvijas valsts pastāvēšanas gadam. Aizberot bedri, uz tās tika nolikts sarkanbaltsarkans ziedu pušķis.

Akcijas noslēgumā karogcilvēki krodziņā Dāre atklāja Talsu fotokluba veidoto izstādi "Karogi". Sākotnēji fotogrāfijas bija aizklātas, veidojot telpā savdabīgu instalāciju, un karogcilvēki darbus citu pēc cita atsedza, izgriežot atvērumus pārklājos. Skatītājiem tika atsegti karoga tēmai veltītie darbi, kuru autori ir Uldis Balga, Dainis Kārkluvalks, Āris Krauze, Dace Grosvalde, Laima Landmane, Iveta Dorbe, Aivars Plendišķis.

Turpinājumā klātesošie tika cienāti ar rituālo dzērienu "Piena upe ķīseļa krastos" un vienojās, dziedot Latvijas valsts himnu "Dievs svētī Latviju".

Pabeidzot performanci, tika novilkti karogcilvēku tērpi un „iekonservēti” trīs litru burkās, lai nodotu tos glabāšanai Talsu novada muzeja mākslas nodaļas vadītājai Gunai Millersonei. Līdz ar to noslēdzās vairākus gadus ilgusi akcija, kuras laikā šādos tērpos Talsu grupas mākslinieki īstenoja performances, kas veltītas dažādām vēsturiskām, sociālām un personīgām tēmām.