Latvijas ugunsdzēsibai logo150Atzīmējot ugunsdzēsības Latvijā 150. gadadienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina piedalīties fotokonkursā "Viens par visiem – visi par vienu", kura mērķis ir parādīt ugunsdzēsēju glābēju darba daudzveidību, sarežģītību, kā arī viņu rīcībā esošo tehnisko aprīkojumu, tādējādi popularizējot ugunsdzēsēja glābēja profesiju sabiedrībā.
Dienesta priekšnieks O.Āboliņš: "Fotogrāfiem ir tā lieliskā spēja iemūžināt mirkļus, kas runā vairāk par vārdiem. Savā jubilejas gadā mēs vēlamies parādīt ugunsdzēsēja glābēja profesiju ar šādu mirkļu palīdzību, tāpēc aicinām profesionālus fotogrāfus un fotografēšanas entuziastus piedalīties konkursā."


Fotokonkursa dalībnieki laika posmā no 2015.gada 2.februāra līdz 31.martam tiek aicināti iesniegt līdz trim fotogrāfijām, kas tapušas iepriekš vai konkursa laikā. Konkursa rezultātā tiks izvēlētas 14 fotogrāfijas, kuras nodrukās VUGD 2016.gada kalendārā, izstādīs VUGD svētku pasākumu norises vietā, Latvijas ugunsdzēsības muzejā un citās vietās Latvijā ceļojošās izstādes laikā. Uzvarētāji saņems arī piemiņas balvas.
Ar fotokonkursa nolikumu ikviens ir aicināts iepazīties VUGD mājas lapā: http://vugd.gov.lv/lat/ugunsdzesibai__150_/konkurss


Sekot jaunumiem