Kaila studente uz slēpēmIzģērbties, palekties, zibspuldze un fotogrāfija ir aparātā. Ja tas būtu tik vienkārši… Tagad arī Bīlefeldes sporta studenti dabūja to izjust fotografējoties kaili. Nācās pasvīst un pat pasalt, lai iegūtu labas fotogrāfijas. Viņi nav nekādi modeļi un pozēt kamerai viņi nav raduši, pie tam, ja viņi ir pilnībā kaili. Tomēr sporta studenti to darīja cēliem mērķiem – Regenvaldes apmežošanai.

 

Tiešām ir lielas grūtības izģērbties svešu cilvēku priekšā un to tagad zina arī 22 gadīgā Katja. No sākuma viņas sižets ar futbolu tika izmēģināts ar drēbēm, bet pēc pāris fotogrāfijām viss kļuva pa īstam: "Viss skaids. Tagad lūdzu izģērbies un mēs fotografēsim to bildi", saka fotogrāfs Mihaels Inzelmans (Michael Inselmann). Beidzot hallē paliek pavisam kluss, jo visi skatās uz Katju. Nav laika vilcināties, viss tiek novilkts un uztrenētais augums mētā savu futbola bumbu. Tas ir viņas pirmā kailfoto sesija. No sākuma viņa domāja ko par to teiks vecāki. Naudu par šo fotografēšanos viņa nesaņem, bet tas, ka kaut kas tiek darīts apkārtējās vides labā, par to viņa priecājas.

Kopā fotografējās 24 sporta studenti un katram mēnesim sanāk viena sieviešu bilde un viena vīriešu. Un tas viss cēlu mērķu labā. Ar 3000 pārdotajiem kalendāriem būs iespējams apzaļumot 200 hektārus Regenvaldes.

 

Pasūtīt kalendāru var www.taseo.de

Informācija sagatavota no www.express.de materiāliem.