Fisher Price Kid ToughVai jūsu fotoaparāts ir vakcinēts? Ziemas periods ir pateicīgs visādiem vīrusiem. Ja kādreiz vīrusi bija datoros, tad mobilajos telefonos un nu kārta pienākusi arī digitālajiem fotoaparātiem. Bērniem digitālie fotoaparāti ir kļuvuši ļoti iecienīti un tādēļ tos pat dāvina Ziemassvētkos. Tomēr vienai Minesotas ģimenei tas sagādāja pārsteigumu, jo izrādās Fisher Price Kid Tough digitālais fotoaparāts bija ar vīrusu, kas ir kaitīgs ne tikai fotoaparātam, bet arī datoram.
Bērnam ļoti paticis fotoaparāts un tika safotografēti vairāki kadri. Prieks bija liels, līdz bildes vajadzēja salādēt datorā. Fotoaparātā izrādījās ir divi vīrusi un tētim palaimējās, ka datoram bija antivīrusa programma. Tētis nespēja noticēt, ka bērnu fotoaparātā ir vīrusi.
Internetā šo bērnu fotoaparātu var joprojām iegādāties pat prestižos interneta veikalos. Fisher Price apsolīja, ka atsūtīs jaunu fotoaparātu, bet tētis vairs neuzticējās šai kamerai un vēlējās naudu atpakaļ, lai iegādātos kādu citu modeli, kas būtu bērnam draudzīgāks un bez visādām infekcijām. Tādēļ ja gadījumā savam bērnam esat uzdāvinājuši līdzīgu fotoaparātu, tad būtu ieteicams to pārbaudīt ar kādu antivīrusa programmu.