• NEX-F3 wSEL1855 flash up BKAPS-C standarta 16,1 megapikseļa attēla sensors
  • 180° grozāms LCD ekrāns, kas noderēs pašportretu uzņemšanai
  • Iebūvēta zibspuldze fotografēšanai vājā apgaismojumā
  • Automātiska portretu kadrēšana augstas kvalitātes portretiem
  • AVCHD (50i/25p) nodrošina plūstošu, augstas kvalitātes video
  • Clear Image Zoom dubulto fokālo garumu, tai pat laikā saglabājot pilnu pikseļu skaitu
  • Lieliski rezultāti ar Superior Auto režīmu
  • Caur USB viegli uzlādējams akumulators 470 fotouzņēmumiem

Ja meklējat DSLR kvalitātes rezultātus, taču nevēlaties lielu fotoaparātu, NEX-F3 Sony kompaktsistēmas kamera padara "lielo kameru" kvalitāti krietni pieejamāku.

Kabatas lieluma NEX-F3 ir tā pati vietu ekonomējošā bezspoguļa konstrukcija, kā citām α E-mount bajonetes fotokamerām. Tai ir krietni lielāks sensors nekā kompaktkamerām - 16.1 magpikseļa Exmor™ APS HD CMOS sensors fiksē vairāk gaismas nevainojamām fotogrāfijām ar mazu graudainību un izteiksmīgam, detalizētam Full HD video (50i/25p). Gluži kā ar tradicionālajām DSLR kamerām, ar to ir viegli radīt brīnišķīgus defokusētus efektus ar asi fokusētu objektu uz izplūduša fona.

Ar kameru viegli uzņemt arī pašportretus. Tikai izstiepiet kameru rokas attālumā un pagrieziet LCD ekrānu par 180°, lai varētu sevi saskatīt. Tad nospiediet slēdzi vai ļaujiet smaida noteicējam uzņemt attēlu automātiski.

Fotografēšanas iespējas vājā apgaismojumā vai telpās paplašina iebūvētā zibspuldze. Līdzīgi kā NEX-7 fotokamerā, šī ērtā, ‘izlecošā’ zibspuldze ļaus jums izgaismot portretus un citus objektus bez nepieciešamības ņemt līdzi papildu zibspuldzi.

NEX-F3 palīdz nepieredzējušiem fotogrāfiem bez pūlēm radīt augstas kvalitātes portretus. Automātiskā portretu kadrēšana identificē cilvēka atrašanās vietu fotogrāfijā un ‘apgriež’ ainavu, lai radītu labi komponētus, augstas izšķirtspējas portretfoto.

Objekta pietuvināšana līdz šim nozīmēja jaudīgāka objektīva izmantošanu. Taču tagad varat baudīt augstas kvalitātes tuvplānus ar Clear Image Zoom funkciju, kas dubulto jūsu izmantotā objektīva faktisko palielinājumu. Piemērota ceļojumu un ikdienas fotografēšanai, tā ir lielisks veids, kā palielināt maksimālo fokālo garumu, neizmantojot papildu aparatūru. Savukārt unikālā Sony By Pixel Super Resolution tehnoloģija saglabā lielisku attēla detalizāciju, toņus un tekstūru.

Esat iesācējs ciparu fotogrāfijā? Ar jauno NEX-F3 jums vairs nav “jātaustās” pa bagātīgo funkciju piedāvājumu. Superior Auto režīms inteliģenti atpazīst dažādas ainas un objektus, pielāgojot iestatījumus ar pieredzējuša fotogrāfa tvērienu. Savukārt kameras kvalitatīvais rokturis ļaus ērti turēt kameru.

Akumulatora darbība ar vienu uzlādi ir palielināta līdz 470 fotouzņēmumiem, kas ir aptuveni par 18% vairāk nekā NEX-C3. Akumulatoru viegli uzlādēt caur USB, kas ir noderīgi ceļojot.

SEL18200LE E18-200mm F3.5-6.3 telefoto tāllummaiņas objektīvs

Jaunais SEL18200LE E18-200mm F3.5-6.3 OSS LE objektīvs būs ideāls NEX-F3 ceļojumu biedrs. Viegli pārnēsājamais objektīvs nodrošina jaudīgu 11x tālummaiņu un lielisku izšķirtspēju. Mazāks un par 12% vieglāks nekā SEL18200, jaunais E-mount bajonetes objektīvs ir aprīkots ar Optical SteadyShot stabilizāciju, lai kompensētu roku trīcēšanas efektu. Tiešais manuālais fokuss dod precīzu kontroli pār automātiskā fokusa iestatījumu radošai kontrolei.

Ir pieejams pilns klāsts NEX-F3 saderīgu piederumu. Īpaši mīkstā LCS-EMH somiņa ļauj ātri piekļūt kamerai un pievienotajam objektīvam, savukārt LCS-EJC3 somiņa sniedz pilnīgu kameras un objektīva aizsardzību.

Jaunā Sony NEX-F3 kompaktsistēmas kamera būs nopērkama no jūnija par Ls 440.

NEX-F3 wSEL16F28 wSEL18551 BK

NEX-F3 wSEL1855 self 2 BK

Galvenie parametri

Features

NEX-F3

Type

Digital compact system camera with interchangeable lenses

Lens Compatibility

E-mount lens system. Can also use A-mount lenses with optional adaptor (continuous AF supported with LA-EA2)

Image Sensor

APS-C type (23.5 x15.6 mm) Exmor™ APS HD CMOS sensor with 16.1 effective megapixels

Processor

BIONZ™ image processor

ISO Sensitivity Range

ISO 200 – 16000 (still images)

HD movie record

Full HD AVCHD 1920 x 1080 50i*/25p; MP4 1440 x 1080 25fps

*25fps Image sensor output

Electronic Viewfinder

(Optional Electronic Viewfinder FDA-EV1S)

LCD

7.5cm (3") wide type TFT (Xtra Fine LCD) with 921k dot resolution; tilts upwards approx. 180 degrees, downwards approx. 13 degrees

Digital Zoom

Clear Image Zoom: approx. 2x (still images)

Smart Zoom: approx. 1.4x/2x (still images)

Digital Zoom: approx. 4x (still images / movies)

SteadyShot™ INSIDE

(Optical image stabilisation available with selected E-mount lenses)

Autofocus System

Contrast detection AF system; Object Tracking AF

Picture Effect

11 types (15 variations): Posterization (Colour, B/W), Pop Colour, Retro Photo, Partial Colour (R,G,B,Y), High Contrast Monochrome, Toy Camera, Soft High-key, Soft Focus, HDR Painting, Rich-tone Monochrome, Miniature

Continuous Burst Shooting

Up to 5.5 frames per second (in Speed Priority mode)

Battery life (still images)

Approx. 470 shots (CIPA measurement)

Built-in Flash

GN6 (in metres at ISO 100)

Other features

Auto Portrait Framing and Self-Portrait; Face Detection and Smile Shutter; Superior AUTO; Sweep Panorama (2D/3D); Auto HDR; DRO; Hand-held Twilight mode; Creative Styles; Photo Creativity interface; USB Charge

Media

Memory Stick PRO Duo / Memory Stick PRO-HG Duo; SD / SDHC / SDXC

Dimensions (WxHxD)

Approx. 117.3 mm × 66.6 mm × 41.3 mm (excluding protrusions)

Weight

Approx. 255g (body only)

Approx. 314g (with battery and Memory Stick PRO Duo)

Supplied software

PlayMemories Home


Sekot jaunumiem