Nikon COOLPIX AW120Nikon Europe šodien iepazīstina ar divām izturīgām kompaktkamerām COOLPIX kameru klāstā. Abas ir īpaši izstrādātas lietotājiem ar aktīvu dzīvesveidu. 16 megapikseļu kamera COOLPIX AW120 ar ātru 5x optiskās tālummaiņas objektīvu, ūdensnecaurlaidību līdz 18 m dziļumam, triecienizturību, krītot pat no 2 m augstuma, un aukstumizturību līdz –10 °C temperatūrai ir aprīkota tā, lai darbotos pat visekstrēmāko ekspedīciju laikā. Savukārt viegli lietojamā un aizraujošā 13 megapikseļu kamera COOLPIX S32 ir piemērota visai ģimenei visās tās aktivitātēs.

Nikon COOLPIX AW120 — izturīgs sabiedrotais ceļojumos
Kamera COOLPIX AW120 ir nozīmīgs papildinājums Nikon izturīgās tehnikas klāstā. Tā ir izstrādāta lietotājiem, kuri vēlas iemūžināt piedzīvojumus galvu reibinošā augstumā vai arī ūdens dzelmē. 16 megapikseļu kamera COOLPIX AW120 ir pietiekami izturīga, lai būtu uzticams sabiedrotais ceļojumos, un tās funkcijas atvieglo fotografēšanu aktīvu piedzīvojumu laikā. Kamera ir piemērota piedzīvojumiem, kuros fotografēšanas piederumiem nav daudz vietas, tādējādi tā ir svarīgs jebkura aktīva dzīvesveida cienītāja palīgs.
Ar kameru, kas ir ūdensnecaurlaidīga līdz 18 m dziļumam, triecienizturīga, krītot pat no 2 m augstuma, un aukstumizturīga līdz –10 °C temperatūrai, var arī precīzi noteikt atrašanās vietu, pateicoties iebūvētajam GPS, GLONASS, pasaules kartēm un kompasam — šīs funkcijas ir lieliski piemērotas, lai sekotu līdzi ceļojumu maršrutiem. Izmantojot iebūvēto Wi-Fi funkciju, viedtālrunī var acumirklī kopīgot darbību, kā arī var uzņemt pilnas augstas izšķirtspējas video. Īpaši plata leņķa 24 mm f/2,8 objektīvs ar 5x optisko tālummaiņu nodrošina optimālu spilgtumu, fotografējot pat tumšākajās vietās uz sauszemes vai ūdenī.
Neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas no aizmugures izgaismotais 16 megapikseļu CMOS sensors nodrošina ļoti kvalitatīvus un skaidrus attēlus ar zemu trokšņu līmeni pat tad, ja fotografējat vāja apgaismojuma apstākļos, piemēram, alā vai tropu mežā. Savukārt lielajā 7,5 cm/3,0 collu, 921 tūkstoša punkta OLED ekrānā tiek nodrošināts izcils spilgtums un redzamība, tāpēc pat ūdenī vai tiešā saules gaismā var atskaņot skaidrus attēlus un video. Ja piedzīvojumus vēlaties iemūžināt video — kamerā AW120 kustību var ierakstīt, izmantojot iestatījumu 1080/60i, ar optisko tālummaiņu un autofokusu. Aktīvie lietotāji var pat filmēt gan lēnās, gan ātrās atskaņošanas video ar ātrumu 15–240 kadri/s, lai iemūžinātu katru lielā piedzīvojuma sekundi un varētu to vēlāk izdzīvot no jauna.
Nikolā Žilē (Nicolas Gillet), Nikon Europe Patēriņa produktu ražošanas menedžeris, stāsta: “Izturīgā kamera COOLPIX AW120 piedāvā patiesi augstāka līmeņa fotografēšanu, pateicoties tādām funkcijām kā Pasaules kartes rādīšana, kas ļauj viegli piekļūt pasaules kartēm, — palielināta skata režīmu var aktivizēt, pašūpojot kameru. Kamerā varat pat sekot līdzi savam maršrutam un reģistrēt līdz 30 fotografēšanas vietām. Dzidrā objektīva 5x optisko tālummaiņu var paplašināt līdz 10x Dynamic Fine Zoom tālummaiņai * bez izšķirtspējas samazinājuma, nodrošinot ļoti detalizētus attēlus, savukārt GPS noteikto atrašanās vietu, kompasa informāciju, atmosfēras spiedienu, dziļuma un augstuma rādītājus var parādīt monitorā vai arī iekļaut attēlos. Pateicoties ātrai informācijas parādīšanai, iespējams ātri pārbaudīt svarīgus datus, lai sagatavotos jebkuras vides apstākļiem.”
Kameras COOLPIX AW120 ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir 385 EUR.

Nikon COOLPIX S32 — radīta visai ģimenei

Nikon COOLPIX S32
Visai ģimenei piemērotā viegli lietojamā, aizraujošā un izturīgā 13 megapikseļu kamera COOLPIX S32 ir paredzēta koplietošanai. Elegantais dizains garantē tās ērtu turēšanu un vienkāršu lietošanu — gan bērnu, gan pieaugušo rokās. Triecienizturīgā, pret netīrumiem izturīgā un ūdensnecaurlaidīgā kamera ir ideāli piemērota aktīvas ģimenes dzīvesveidam.
Aizraujošās funkcijas spilgtajās un krāsainajās izvēlnēs ir viegli saprotamas, un gludās, noapaļotās ergonomiskās formas padara šo kameru par ideāli piemērotu jebkura gadagājuma cilvēkiem. Speciālās viena pieskāriena pogas atvieglo fotografēšanu un filmēšanu, un ikviens var radoši apstrādāt fotogrāfijas, izmantojot aizraujošos filtrus.
Kamera ir viegli lietojama un vienlaikus nodrošina lieliskus rezultātus — jūs vienmēr iegūsiet dzidras, asas fotogrāfijas, izmantojot COOLPIX S32. Šī kompaktkamera spēj izturēt jebkādus dzīves apstākļus — tā ir izturīga pret netīrumiem, triecienizturīga, krītot pat no 1,5 m augstuma, un ūdensnecaurlaidīga līdz 10 m dziļumam, tādējādi varat to ņemt līdzi, kur vien vēlaties.
Nikolā Žilē, Nikon Europe Patēriņa produktu ražošanas menedžeris, stāsta: “Ar kameru COOLPIX S32 ir neiedomājami viegli iemūžināt ģimenes īpašos brīžus, ko vēlēsieties atcerēties visu dzīvi. Speciāla poga katrai funkcijai sniedz iespēju vienmēr viegli iemūžināt svarīgus mirkļus gan nekustīgu attēlu, gan video veidā. Aizraujošie speciālie filtri apvienojumā ar 3x optiskās tālummaiņas objektīvu un dzidro 6,7 cm/2,7 collu, 230 tūkstošu punktu šķidro kristālu displeju ļauj mazāk laika veltīt lielisku fotogrāfiju uzņemšanai un pārskatīšanai un vairāk pievērsties ģimenei.”
Kameras COOLPIX S32 ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir 115 EUR.

*Dynamic Fine Zoom tālummaiņa ļauj pietuvināt divreiz vairāk par lielāko optiskā telefoto diapazonu, vienlaikus saglabājot maksimālo attēla izšķirtspēju