Rīgas pilsētas izstāžu zāles "Rīgas mākslas telpa" Izglītības programma piedāvā jaunu pasākumu ciklu - "Pēcpusdienas sarunas ar māksliniekiem". Pirmā pēcpusdienas saruna gaidāma ceturtdien, 16. aprīlī, plkst. 17.30, tās dalībnieki - izstādes "PARĀDĪBA" mākslinieki - Ivars Drulle un Māris Grosbahs.

"Pēcpusdienas sarunas ar māksliniekiem" šoreiz un arī turpmāk darbdienu pēcpusdienās sniegs "Rīgas mākslas telpas" apmeklētājiem iespēju neformālā gaisotnē tikties ar dažādu radošo nozaru pārstāvjiem, uzdot jautājumus un diskutēt par kultūras dzīvē aktuāliem un nozīmīgiem jautājumiem.
Izstādē "PARĀDĪBA", kas vēl līdz 19. aprīlim atvērta apmeklētājiem, skatāmi starptautisku atzinību guvušo mākslinieku Ivara Drulles un Māra Grosbaha darbi - skulptūras, objekti, skaņu instalācijas, video, fotogrāfijas un zīmējumi.
Ivars Drulle ir Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas Tēlniecības nodaļas vadītājs. Par savas radošās darbības sākumu mākslinieks uzskata 1998. gadu, kad konkursā ieguva pilnu stipendiju mākslas studijām Humbolta Universitātē (ASV). Mākslinieks ir piedalījies vairākās starptautiskās rezidencēs un simpozijos, sarīkojis solo skates ASV, bet izstāde "Rīgas mākslas telpā" būs pirmā lielā skate Latvijā. Vairāk par mākslinieku - www.ivarsdrulle.com
Māris Grosbahs 1997. gadā ieguvis mākslas bakalaura grādu, studējot profesora Pētera Martinsona meistardarbnīcā Latvijas Mākslas akadēmijā. Arī viņš 1998. gadā ieguva pilnu stipendiju mākslas studijām Humbolta Universitātē (ASV). Pateicoties Māra Grosbaha radošajai un organizatoriskajai aktivitātei, no 1997. līdz 2006. gadam Rojā darbojās Starptautiska mākslas laboratorija "ROJARAKU" ar ikgadēju simpoziju, kas bija unikāla iniciatīva Latvijas mazpilsētai (www.rojaraku.lv). Māris Grosbahs ir veidojis arī scenogrāfiju divām režisores E.Cērpas izrādēm Jaunajā Rīgas teātrī: "Ūdens atmiņa", (2007 - 2008) un "Maigums" (2005 - 2006), tika nominēta kā inovatīvākā izrāde un labākā scenogrāfija). Ir starpnozaru mākslas grupas "Serde" biedrs.