fotokonkurss Kristīna"So, where's the Cannes Film Festival being held this year?"
/Christina Aguilera/

Gaidīsim Jūsu mīļākās/graujošākās/atklātākās/asprātīgākās fotogrāfijas, kas tapušas pēdējo gadu labākajos pašmāju un ārzemju mūzikas/mākslas festivālos un to ikdienā.

Pēc Space Dog žūrijas vērtējuma 20 labākās fotogrāfijas tiks prezentētas Space Dog izstādē "Kristīna" no š.g. 14.jūlija.

 

Izstādes atklāšanā uzstāsies grupa "Lie Lie Sister" (http://www.draugiem.lv/lieliesister), kas mūs priecēs ar savu priekšnesumu arī Positivus Festivālā. Par dejām rūpēsies DJ Bankets.
Izstādīto darbu autori īpašumā saņems Space Dog klientu kartes (20% atlaide katru dienu visiem dzērieniem līdz plkst. 00:00) un arī izstādes atklāšanā viņus sagaidīs īpašā festivālu welcome dzira.
Uzvarētāji tiks paziņoti un aplūkoti 14.jūlijā klubā Space Dog, Vecpilsētas ielā 19.
Konkursa norisei sekojiet līdzi http://www.spacedog.lv un http://twitter.com/barsSPACEDOG.


Noteikumi:

1. Fotogrāfijas jāiesniedz elektroniski 01.07.-12.07.2010, JPG formātā, nosūtot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., norādot autora vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, fotogrāfijas tapšanas vietu un datumu.
2. Viena persona drīkst iesūtīt līdz (ieskaitot) piecām fotografijām.
3. Fotogrāfiju digitāli apstrādājot, pieļaujama tikai minimāla tīrīšana (cleaning) un minimāla līmeņu (levels), līkņu (curves), krāsu (colour), piesātinājuma (saturation) un kontrasta (contrast) korekcijas. Pieļaujama kadrēšana (crop). Fotogrāfijā nav pieļaujama autora vārda ierakstīšana.
4. Fotogrāfijas izšķirtspējai jābūt vismaz (ieskaitot) 3mpx.
5. Visām autortiesībām uz fotogrāfiju jābūt tās iesūtītājam.
6. Fotogrāfijā redzamām personām jāpiekrīt par tās publicēšanu Space Dog konkursa nolūkos.
7. Iesūtot fotogrāfiju, tās iesūtītājs piekrīt tās publicēšanai un izstādīšanai klubā Space Dog (SIA "Artforge").