Meitenēm parasti patīk fotogrāfijās izskatīties slaidākām nekā viņas ir patiesībā. Tāpat arī nepareizas pozas, fotografēšanas leņķis, apģērbs un daudz citu faktoru var piedot modelei liekos kilogramus, kuru varbūt patiesībā nemaz nav
Tādēļ daži padomi ko būt jāņem vērā modelei.
- Nespiežat rokas pie sāniem, jo tās vizuāli padarīs ķermeni platāku un lielāku. Labāk ja rokas novietojumu dažādojat, piemēram, ieliekot sānos, uz gurniem, turot galvu vai kā savādāk. Bet nemēģiniet pacelt plecus.
- Pret fotokameru vēlams stāvēt ar sāniem vai nedaudz iegriezties. Noteikti nestāvat tieši pretī. Bet ja būsiet 90 grādu leņķī pret fotokameru, tad labi būs redzams jūsu vēders un zods. Par to ir jāpiedomā un tādēļ paskatieties spogulī cik daudz varat iegriezties. Par piemēru var skatīt kaut vai slavenību fotogrāfijas uz "sarkanā tepiķīša" un pamācīties kā pozēt fotogrāfiem.
- Ja uztraucaties par zodu, tad labāk galvu nedaudz pastiept uz priekšu un noliekt nedaudz uz leju (visu nevajag pārspīlēt, lai neizskatās nedabīgi).
- Var nedaudz sakrustot kājas, lai tās izskatītos slaidākas (pavērojiet Merlinas Monroe fotogrāfijas).
- Piesedziet ķermeņa daļas, kas jums neļauj justies ērti. Ja vēlaties piesegt vēderu, tad dariet to. Turiet kaut ko rokās - ziedus, somiņu, vēdekli vai vienalga ko vēlaties. Ja jums nepatīk savas kājas, tad velciet vidēji garus vai garus svārkus. Tātad ja neviens neredzēs to par ko kaunaties, tad neviens par to pat nenojautīs. Neliels noslēpums ir bieži pat daudz seksuālāks nekā pilnībā atkailināts ķermenis. Bet atkal nevajag pārspīlēt un satīties segās.
- Stāviet ar taisnu muguru. Ja salieksieties, tad visticamāk izskatīsities pēc bezformas maisa. Taisna mugura jūs padarīs slaidāku.
- Atcerieties, ka ķermeņa daļas, kas ir tuvāk foto objektīvam, izskatīsies lielākas nekā pārējās. Izmēģiniet klasisko triku, ko izmantoja Merlina Monro: sakrustojiet rokas ap krūšu kurvi un izliecieties pret fotogrāfu, lai izceltu krūtis (tikai neizvirziet citas ķermeņa daļas). Ja jūsu vēders vai dibens būs tuvāk kamerai, tad visa uzmanība tiks pievērsta tam un izskatīsies daudz lielāks nekā tas ir patiesībā. Mēģiniet pievērst uzmanību tām ķermeņa daļām ar kurām jūtaties apmierināta.
Tāpat iegaumējiet, ka ne visi var izskatīties kā supermodeles un tas nemaz nav nepieciešams, jo katra persona ir skaista savā veidā. Un ja jums ir liekais svars vai neesat slaida, tad tas nenozīmē, ka nevarat būt atraktīva. Bet iegaumējiet, ja domāsiet par daudz kā labāk nopozēt, tad izskatīsities nedabīga un jutīsities neērti. Tādēļ ir labāk būt pašai, smaidīt un atslābināties ne par ko nedomājot.
Ir vēl daudz triku, piemēram , apģērbs ar vertikālām līnijām, grimms vietām gaišāks/tumšāks un daudz kas cits, bet visu nevar apkopot un pateikt ka tieši tā jādara un nekā savādāk. Pie tā visa vēl daudz jāpiedomā un katrs gadījums var būt individuāls.