sandisk extreme pro 64gb UDMA 6SanDisk prezentēja jaunu CompactFlash atmiņas karšu paaudzi Extreme Pro sēriju, kas būs daudz ātrākas nekā līdz šim ražotās atmiņas kartes. Savukārt esošās "Extreme" sērijas CF atmiņas kartes tiks uzlabotas un tagad tām datu pārraides ātrums būs 60 MB/s un datu ietilpība no 8 līdz 32 GB. Extreme Pro UDMA 6 esot šobrīd ātrākā CF atmiņas karte pasaulē, jo lasīšanas un rakstīšanas ātrums sasniedz 90 MB/s. Datu ietilpība ir no 16 līdz 64 GB.
Ātruma pieaugums "Extreme Pro" kartēm esot panākts ar "Power Core Controler", kas nodrošina divus paralēlplūsmas datiem, ko vienlaicīgi arī apstrādā. Šis vienlaicīgās rakstīšanas un saglabāšanas process tiek nosaukts par " Enhanced Super-Parallel Processing" (ESP). Ar jauno ECC dzinēju (Error Correction Code) SanDisk sola augstāku datu drošību. Šo funkciju jau izmanto cietajos diskos, kas pārbauda datu summu un pārliecinās, ka pārkopētie un saglabātie bilžu dati atbilst saņemtajam.

Neatkarīgie ekspertu salīdzinājuma testi parādīja, ka liela ieguvuma JPEG attēlu fotografēšanā nav, jo uz 20 attēliem ieguvums ir tikai sekunde - 7,5 sekundes pret 6,2 sekundēm. Tomēr RAW attēlu saglabāšanas ātruma pieaugums ir visai būtisks - par 25%. Bet salīdzinājumā ar Ultra II atmiņas karti, ieguvums ir pat 70%, jeb 3 reizes ātrāka. Tādēļ ātrā karte īpaši noderīga būs fotogrāfiem, kas lieto augstas izšķirtspējas digitālos fotoaparātus (virs 20 Mpix) un pie tam vēl fotografē RAW vai RAW+JPEG formātos.