1 Gear 360 FrontRīga, Latvija – 2016. gada 22. februāris – Samsung Electronics prezentējis Samsung Gear 360 – 360 grādu kameru, kas ļauj viegli iemūžināt, aplūkot un koplietot telpiskus video un fotoattēlus. Gear 360 ir piemērota lietošanai ceļojumos, svinībās un citos ikdienas notikumos. Jaunā kamera ietver visas Samsung Galaxy iekārtu priekšrocības, lai lietotāji varētu radīt savu virtuālās realitātes saturu, ko pēc tam baudīt ar Gear VR ierīci.
"Samsung turpina paplašināt mobilo ierīču iespēju robežas, lai piedāvātu jaunas, unikālas iespējas arī ārpus viedtālruņa funkcionalitātes," stāsta Māris Ķikāns, Samsung Electronics Baltics Telekomunikāciju vadītājs Baltijas valstīs. "Minot uz papēžiem pagājušajā gadā prezentētajai Gear VR ierīcei, jaunā Gear 360 kamera nodrošinās vēl plašāku aizraujoša telpiskā satura klāstu, ļaujot pašrocīgi iemūžināt un koplietot savas dzīves spilgtākos mirkļus."


Kompakts dizains un augsta veiktspēja

Samsung Gear 360 ir aprīkots ar diviem platleņķa (fisheye) objektīviem ar 15 megapikseļu attēlveidošanas sensoriem, kas ļauj 360 grādu diapazonā uzņemt augstas izšķirtspējas (3840x1920 punkti) video, kā arī 30 megapikseļu fotoattēlus. Lietotāji var uzņemt arī 180 grādu platleņķa video vai fotogrāfijas, izmantojot tikai vienu no kameras objektīviem. Gear 360 kameras objektīviem piemīt teicama gaismspēja (Bright Lens F2.0), līdz ar to ir iespējams iegūt augstas izšķirtspējas attēlus pat vāja apgaismojuma apstākļos.
Gear 360 ierīcei ir viegls, kompakts, sfēriskas formas korpuss, tāpēc tā ir ērti pārnēsājama, un ar to var viegli uzņemt attēlus gan telpās, gan ārpus tām. Ierīces komplektā ir iekļauts parocīgs statīvs, turklāt kamera ir savietojama arī ar citiem tirgū pieejamajiem foto un video ierīču aksesuāriem.


Galaxy ekosistēma

Gear 360 Left

Samsung turpina paplašināt savstarpēji savienojamu ierīču klāstu, kas palīdz sazināties, koplietot saturu un veiksmīgāk organizēt savu ikdienas dzīvi. Piemēram, sinhronizējot Gear 360 kameru ar Samsung viedtālruni, iespējams reālajā laikā priekšskatīt satura ierakstu. Gear 360 kamera automātiski piedāvās uzfilmēto materiālu apskatīt un saglabāt viedtālrunī, vai arī uzreiz augšupielādēt un koplietot sociālajos tīklos, piemēram, Facebook, YouTube un Google Street View vietnēs. Visreālistiskākajai telpiskā satura baudīšanai lietotāji savu uzņemto materiālu var skatīt Gear VR ierīcē. Visas šīs funkcijas būs pieejamas caur speciālu mobilo lietotni, kas būs lejupielādējama Galaxy Apps, Google Play vietnēs, savukārt plašākām rediģēšanas iespējām būs pieejama atsevišķa datorprogramma.

Samsung Gear 360 kamera ir savietojama ar noteiktu Samsung viedtālruņu klāstu, tai skaitā ar jaunajiem Galaxy S7 un Galaxy S7 edge, kā arī ar Galaxy S6 sērijas viedtālruņiem un Note 5.
Tirdzniecībā Gear 360 kamera nonāks šī gada otrajā ceturksnī.
Papildu informācija www.samsungmobilepress.com.

Gear 360 Tripod

Samsung Gear 360 tehniskā specifikācija

Kamera Divas CMOS 15 megapikseļu kameras ar platleņķa objektīviem
Attēlveidošanas procesors DRIMe5s

Video

MP4 (H.265)

   - Divi objektīvi: 3840x1920 (30 kadri sekundē)
Foto

JPEG

   - Divi objektīvi: 30M (7776x3888)
Audio

Kodējumi: MP3/AAC/AAC+/eAAC+

Formāti: MP3, M4A, AAC, OGG
Atmiņa microSD atmiņas karte (līdz 128 GB)
Funkcijas

Ekrāns
- 0,5” (72 x 32) PMOLED
Attēlu uzņemšanas režīmi

-   Video, Foto, Laika ritējuma video, Cilpas video
Kameras režīmi

   - Divu/viena objektīva režīms

Kameras iestatījumi

   - Asums, Baltais balanss, HDR, EV, ISO limits, Vēja trokšņu mazināšana
IP53 sertifikācijai atbilstoša aizsardzība pret putekļiem un ūdeni
Samsung pakalpojumi Samsung Gear 360 App, PC programmatūra (Gear 360 ActionDirector)

Savienojumi

WiFi 802.11 a/b/g/n/ac (2,4 / 5 GHz)

WiFi Direct,

BT v4.1

USB 2.0

NFC
Sensori Akselerometrs, Žiroskops
Izmēri 66,7 x 56,2 x 60 mm
Svars 153 g (ieskaitot bateriju)
Baterija 1350 mAh Li-ion


* Visa šajā dokumentā aprakstītā funkcionalitāte, funkcijas, tehniskās specifikācijas un cita veida produkta informācija, kas attiecas uz (un ne tikai uz) produkta priekšrocībām, dizainu, cenu, sastāvdaļām, veiktspēju, pieejamību un produkta iespējām, var tikt izmainīta bez iepriekšēja paziņojuma un saistībām.
* Baterijas veiktspēja ir atkarīga no konfigurācijas un ierīces lietošanas.
Gear 360 Lifestyle