anothertravelguide.lv lācisPiektdien, 29. oktobrī plkst. 19:00 labdarības veikalā "Otrā Elpa" Marijas ielā 13, 2.stāvā, Berga Bazārā notiks fotoizstādes "Lācis apkārt pasaulei" darbu izsole, savāktos līdzekļus novēlot Rīgas Zoodārza baltajam lācim Romeo, kurš jau sasniedzis pensijas gadus.

Pagājušā gada "Baltā nakts 2009" projekta "Survival Kit" ietvaros jaunie modes dizaineri no audumu atgriezumiem radīja daudzus desmitus rotaļu lāču. Visi tika aicināti piedalīties arī mākslas - labdarības izsolē, kurā ziedotāji varēja saņemt pašu izvēlētu jauno mākslinieku radītu rotaļu lāci, tā savācot kopā 695,38 latus, kas tika veltīti "Ziedot.lv" projektam "Palīdzēsim mazajām sirsniņām".

Visu šo gadu viens no radītajiem lāčiem ar portāla Anothertravelguide.lv atbalstu ir ceļojis apkārt pasaulei, un izsolē būs iespēja iegādāties fotoizstādes darbus, kā arī to reprodukcijas - pastkartes ar viņa piedzīvojumiem dažādās pasaules valstīs.
Ar izsoles darbiem - sešiem lielformāta fotoattēliem - ikviens var iepazīties, apmeklējot veikalu, kur tie visu nedēļu ir izlikti plašākai apskatei, vai arī ielūkojoties mājas lapā www.anothertravelguide.lv/laci.

Visi interesenti ir aicināti arī pierakstīt izsoles lapā savu piedāvāto cenu par kāroto attēlu, atstājot kontaktinformāciju veikalā vai sūtot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., lai varētu sazināties uzvaras gadījumā. Pēdējais brīdis, kad izdarīt likmes, sūtot uz e-pastu, ir 29.oktobra plkst.17:00.

Līdz izsolei varēs iegādāties arī pastkartes - fotoizstādes reprodukcijas, tādā veidā atbalstot akciju "Uzsauc lācim lasi!".


Sekot jaunumiem