starptautiskais literatūras festivāls fotokonkurss2010. gadā laikā no 15. līdz 26. septembrim notiks jau 10. Berlīnes starptautiskais literatūras festivāls (10. internationale literaturfestival berlin (ilb)), viens no lielākajiem un daudzpusīgākajiem literatūras notikumiem pasaulē. Katru gadu festivāls savu vairāk nekā 200 pasākumu ietvaros prezentē vairāk nekā 100 autorus no visas pasaules. Šogad festivāla centrālā tēma ir "Austrumeiropa" un tā uzmanība koncentrēta uz Austrumeiropas valstu literatūrām un kultūrām. Festivāla mērķis ir visiem interesentiem palīdzēt atklāt un iepazīt šī reģiona kultūru un veicināt vitālu pieredzes apmaiņu starp māksliniekiem, kultūras starpniekiem un autoriem. Sakarā ar to mēs rīkojam arī fotogrāfiju konkursu un sirsnīgi aicinām Jūs tajā piedalīties.

Konkursa tēma ir "Literature in Eastern Europe" un mēs vēlamies atrast fotogrāfiju, kas atspoguļo šīgada konkursa centrālo tēmu. Lūdzam iesūtīt melnbaltas vai krāsainas analogās vai digitālās (min. 300 dpi) fotogrāfijas, kurās redzamas grāmatnīcas un grāmatu pārdevēji, bibliotēkas, lasoši bērni vai citi ar tēmu saistīti motīvi.

Konkursam iesūtītās fotogrāfijas pēc iespējas iekļausim izstādē, kas tiks izstādīta festivāla laikā. Konkursā uzvarējušās fotogrāfijas autors prēmijā saņems 500$. Fotogrāfijas konkursam jāiesūta līdz 01.07.2010. Pie fotogrāfijas jāpievieno sekojošas norādes:

- fotogrāfa uzvārds,
- kontaktadrese,
- fotogrāfijas uzņemšanas vieta un datums.

Adrese:
internationales literaturfestival berlin

Photo Competition

Chausseestr. 5

10115 Berlin

Deutschland

Fon +49 30 27 87 86 0
Fax +49 30 27 87 86 85
vai E-Mail: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
www.literaturfestival.com