7.maijā Rīgā, Lielajā Ģildē "Bilžu birojs" ar Latvijas Mobilā Telefona atbalstu rīkos Borisa Grebenščikova radošo vakaru, kurā BG atskaņos plašu akustisko soloprogrammu.

Lai iepriecinātu mākslinieku, "Bilžu birojs" veido fotoekspozīciju "Boriss Grebenščikovs Latvijā". Piedalīšanos izstādē jau apstiprinājuši - Valts Kleins, Sergejs Budanovs, Jānis Deinats, Natālija Šindikova, kā arī AS "Diena", fotoaģentūras F64, AFI un PETITS fotogrāfi.

Ja arī citu fotogrāfu vai privāto kolekcionāru rīcībā ir fotogrāfijas no BG viesošanās reizēm Latvijā, īpaši no pagājušā gadsimta 80-tajiem un 90-tajiem gadiem, varbūt pat no poligrāfiķu laikiem, - aicinām pieteikties un vismaz līdz šī gada 3.maijam nogādāt tās "Bilžu birojā" (e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., tālr.29282866, adrese: Meistaru 10/12 - 411, Rīga, LV 1050), lai kļūtu par izstādes līdzveidotāju un dalībnieku.

Vienlaikus "Bilžu birojs" izsludina konkursu par senāko foto, kurā fiksēta BG viesošanās Latvijā. Balvā - koncerta DVD un ielūgums uz 7.maija koncertu.

Fotoizstāde "Boriss Grebenščikovs Latvijā" un BG mākslas darbu izstāde būs apskatāma Lielajā Ģildē, Minsteres zālē no 7. līdz 13.maijam.

BG pavasara viesošanos Rīgā atbalsta arī Arčers, Antalis, IB Serviss, Kaļķu Vārti, Dome Hotel SPA, S&G tipogrāfija, Ciro`s pomodoro. Informē - Radio SWH un Radio SWH+, laikraksts DIENA, Dienas žurnāli, IEVA, Vesti, Čas, Subbota, TVNET, INBOX, KINO.

Biļetes uz koncertu iegādājamas "Biļešu paradīzes" kasēs un www.bilesuparadize.lv.