Nu jau pat visēnainākajās vietās sniegs ir nokusis - sācies pavasaris. Tas nav iedomājams bez apkārtējās vides sakopšana. Sākusies rosība gan daudzīvokļu namu pagalmos, kur tiek novākti pa ziemu sakrājušies gruži, gan piemāju dārzos, kur tiek zāģēti ābeļzari, grābta pērnā zāle, slaucītas taciņas un celiņi.

Tāpēc kopā ar uzņēmuma "Bosch" pārstāvniecību Latvijā aicinām piedalieties konkursā, iesūtot savas fotogrāfijas, kurās iemūžināta pavasara talkas. Gaidām interesantas fotogrāfijas gan ar sakopšanas un iekopšanas darbos izmantotajiem darbarīkiem, gan talkas norisi, gan pašiem strādātājiem.

Savukārt, lai savu vidi varētu padarīt skaistāku arī tad kad krūmiem būs saplaukušas lapas, balsojumā noteiktais interesantākās bildes autors saņems balvu no "Bosch" - oriģinālu instrumentu: krūmu šķēres "ISIO II" (vairāk par balvu).

Fotogrāfijas konkursam var pieteikt no 26.04.2011. līdz 02.05.2011. Balsot par fotogrāfiju varēs Delfi Foto reģistrētie lietotāji, balsojums norisināsies 03.05.2011. - 05.05.2011.

- Piedalīties var jebkurš reģistrēts Delfi Foto lietotājs;

- Fotogrāfijas iesniedzējam jābūt tās autoram;

- Ar konkursa uzvarētājiem sazināsies rakstot uz Delfi Foto reģistrēto e-pasta adresi.