Foto Māris KundziņšTradicionālais Muzeju nakts pasākums šogad norisināsies 18. maijā. Šogad Muzeju nakts devīze ir "Zaļā krāsa - mežs". FotoAkadēmija pasākuma ietvaros izsludina fotogrāfiju konkursu "Ainavas".

Mūsu dzimtā zeme ir bagāta ar brīnumainām, noslēpumainām un elpu aizraujošām ainavām. Tās redzamas ik uz soļa gan lauku klusumā pirms saules lēkta, gan pilsētas steidzīgumā. Tāpēc aicinām parādīt šo krāšņumu un iesūtīt fotogrāfijas konkursam.

Konkursā var piedalīties ikviens, kam fotogrāfija nav sveša. Konkursa tēmas "Ainavas" atspoguļojums tiek atstāts katra autora personīgajā izpratnē. Iesūtītās fotogrāfijas izvērtēs žūrija, kuras sastāvā būs 3 fotogrāfi FotoAkadēmijas pasniedzēji. Interesantākās fotogrāfijas tiks demonstrētas FotoAkadēmijā Muzeju nakts ietvaros 2013. gada 18. maijā. Balvā dāvanu karte no FotoAkadēmijas 150 LVL vērtībā.

Lai piedalītos konkursā, nepieciešams:

- līdz 2013. gada 13. maijam iesniegt darbus elektroniski atsūtot tos uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

- katrs dalībnieks drīkst iesniegt ne vairāk kā 5 fotogrāfijas

- jābūt gataviem nodot darbu elektroniskās versijas "Muzeju nakts 2013" organizatoru rīcībā.

- konkursam iesniegtie darbi paliek rīkotāju īpašumā un, atsaucoties uz autoru, var tikt izmantoti publikācijās

Konkursa rezultāti būs zināmi 2013. gada 15. maijā un tiks publicēti FotoAkadēmijas mājas lapā. Visi dalībnieki par rezultātiem tiks informēti pa elektronisko pastu.

Muzeju nakts ietvaros FotoAkadēmijā norisināsies dažādi pasākumi. Viens no interesantākajiem būs Foto tirdziņš, kura laikā apmeklētāji varēs iegādāties visdažādākās ar fotogrāfiju saistītas preces par pieejamām cenām. Jau šobrīd aicinām visus pārdot gribētājus pieteikt savu dalību tirdziņā. Dalības maksa – 4 LVL.

Tāpat visa vakara gaitā būs apskatāma izstāde, varēs noklausīties lekcijas un jauki pavadīt laiku.

FotoAkadēmijas foto kursi ir orientēti uz klausītājiem ar atšķirīgu sagatavotības līmeni. Šeit profesionāli fotogrāfi palīdz apgūt teorētiskos aspektus, sniedzot iespēju pārskatīt un papildināt savus priekšstatus par gaismu, krāsu, kompozīciju un žanru. Viņi atklāj savus meistarības noslēpumus, novērtē klausītāju darbus un dod padomus, kā atrast savu, neatkārtojamu ceļu fotogrāfijas pasaulē. Nodarbības pašā Rīgas centrā. Grupās ne vairāk kā 12 cilvēki.


Sekot jaunumiem