Pasākuma Riga Fashion Week ietvaros no 22. līdz 23. martam viesnīcā Radisson Blu Hotel Latvija Rīgā, Elizabetes ielā 55 ceturto sezonu pēc kārtas atklāta Latvijas modes mākslinieku un dizaineru interneta veikala www.CreativeLatvia.com veidotā showroom – fashion photo lounge telpa, kurā ikviens interesents varēs ne tikai apskatīt Latvijas modes dizaineru veikumu un uzzināt aktuālākās tendences, bet arī iegūt kvalitatīvas modes fotogrāfijas. Ceturtā interaktīvā showroom telpa būs zīmīga ar modes performanci Color fashion show.

Showroom – fashion photo lounge telpas ideja radusies, pateicoties tādiem modes zīmoliem kā QooQoo, SockBox, Līga Banga, Narciss, Ringla, Feltstyle, ArtBag, BuduArt, Penelopes Tauriņi un māksliniecei Evijai Ķirsonei, Dutch Bike riteņiem un SIA UVB gaismas un interjera objektiem.

"Mode nav tikai apģērbs, tā ir mijiedarbība ar vidi un citiem cilvēkiem. Tāpēc šogad Riga Fashion Week interaktīvā showroom – photo fashion lounge telpa veidota ar mērķi parādīt Latvijas modi no cita skatupunkta – kā neatņemamu ikdienas un apkārtējās vides sastāvdaļu un interjera elementu," saka Creative Latvia direktore Līga Bizune. Lai showroom telpas apmeklējumu padarītu spilgtu un neaizmirstamu, katrs interesents varēs nofotografēties pie Creative Latvia un Canon veidotās fotosienas, atraktīvākie savā īpašumā varēs iegūt fotokameru. Līdztekus fotografēšanās priekiem apmeklētājas varēs izzināt Maybelline New York Latvia jaunākās grima tendences.

Showroom – fashion lounge telpa atvērta ikvienam interesentam 22. un 23. martā no plkst. 18.00 līdz 22.00. Savukārt lūgtos viesus 22. marta pievakarē priecēs modes performance Creative Latvia fashion show & Color party, kas būs pirmais Riga Fashion Week afterparty pasākums šogad un norisināsies klubā Coyote Fly, Tērbatas ielā 2, no plkst. 22.00 līdz 24.00. Modes performancē būs skatāmi instalāciju elementi no showroom – fashion photo lounge telpas, kā arī tādu zīmolu tērpi kā QooQoo, PAIYA un Penelopes Tauriņi. Par labu garastāvokli rūpēsies Absolut Vodka un DJ Rozze.

Interneta platforma www.CreativeLatvia.com attīsta ne tikai interneta veikalu, kurš apvieno vienkopus apmēram piecdesmit Latvijas modes dizainerus un zīmolus, bet ir arī kā interaktīva un informatīva vietne, kas rūpējas par pašmāju modes publicitāti gan Latvijā, gan ārzemēs.

Līdz šim veikals Creative Latvia organizējis tādus modes pasākumus kā Riga Fashion Week showroom telpas, Canon loves Fashion, Go Blonde rozā modes skate u.c. Par Creative Latvia seju nupat kļuvusi jaunā un daudzsološā modele Kate Muravjova (Gints Bude Model Management) līdzās aktrisei Agnesei Zeltiņai, TV sejai Annai Rozītei un Mrs Latvija 2009 Evijai Indriksonei – Nikonorovai.

Sešpadsmitā Rīgas modes nedēļa jeb Riga Fashion Week norisināsies no 21. līdz 24. martam. Tās laikā savas jaunākās rudens/ ziemas 2012/13 kolekcijas prezentēs tādi Latvijas modes dizaineri un zīmoli kā Natālija Jansone, Žanete Auziņa, Sarmīte Ostaneviča, Katja Šehurina (katyakatya shehurina), One Wolf (Agnese Narņicka), Narciss, SockBox, QooQoo, Glam Deco, Red Salt un dizaineru grupa Paviljons. Tāpat Riga Fashion Week piedāvā ielūkoties arī vairākās kaimiņvalstu dizaineru kolekcijās.