ISSP Skola sadarbībā ar Latvijas Fotogrāfijas muzeju aicina uz:

Tikšanos ar fotogrāfi Aleksandru Demenkovu (RU): "Zudušo sapņu teritorija"

piektdien, 11.maijā 18:00
Latvijas fotogrāfijas muzejā
Mārstaļu ielā 8

Tikšanas laikā, papildus ekskursijai pa izstādi, autore rādīs un stāstīs arī par citiem saviem darbiem.

Par Aleksandru Demenkovu:

Dzimusi Pēterburgas apgabalā 1980. gadā, fotogrāfiju mācījusies Fotožurnālisma fakultātē Pēterburgā. Kopš 2007. gada aktīvi piedalās dažādās starptautiskajās meistarklasēs, ieskaitot World Press Photo Joop Swart meistarklasi 2007.gadā. 2006.gadā Pēterburgā saņēma labākā preses fotogrāfa balvu. Aleksandras darbi atrodas Amsterdamas Vizuālās mākslas centra un privātajās kolekcijās. Fotogrāfei bijušas vairākas grupas un personālizstādes Krievijā, Nīderlandē, Kanādā, Francijā un Lielbritānijā.

Viņas melnbaltās fotogrāfijas runā par tiem, kas parasti tiek pieskaitīti sociāli neveiksmīgajai sabiedrības daļai: "Šī pieredze man lika aizdomāties par to, cik relatīva ir stabilitāte, ko rada mūsu ģimenes, cik šaura tomēr ir robeža starp garīgo vai fizisko veselību un slimību: bezrūpīga ikdiena un posts, cerība un izmisums, brīvība un mūža ieslodzījums ir turpat blakus viens otram," - stāsta fotogrāfe par savu ilggadīgu projektu "Zudušo sapņu teritorija", kurš no 10.maija līdz 10.jūnijam tiks izstādīts Latvijas Fotogrāfijas muzejā.

Papildu informācija: http://www.facebook.com/events/406487382706843/

Autores mājaslapa: http://www.lightstalkers.org/alexandra_demenkova

Autora vakars notiek ISSP Skolas vieslekciju programmas ietvaros, sadarbībā ar Latvijas Fotogrāfijas muzeju. Tikšanās notiks ANGĻU valodā. Visi fotogrāfijas interesenti ir laipni aicināti!

Ieeja pret ziedojumu: 2 Ls

NB! Izstādes "Zudušo sapņu teritorija" atklāšana Fotogrāfijas muzejā notiks ceturtdien, 10.maijā, plkst. 17:00

PS. Uzmanību!! Līdz rītdienas rītam plkst 8:00 vēl var paspēt pieteikties ISSP vasaras skolai! http://www.issp.lv/en/summer-school/2012/how-to-apply