Turpinās akcija "iRIGA", kuras ietvaros visa gada garumā galvaspilsētas iedzīvotāji tiek aicināti reizi mēnesī iesūtīt fotogrāfijas par dažādām tēmām, sestā tēma – "Pilsēta, kas dzied un dejo".

"Tveriet mirkļus Dziesmu un deju svētku laikā, fotografējiet mūziķus un skatītājus saviesīgos pasākumos, bet varbūt īstais kadrs atradīsies, vērojot ielu muzikantus vai dejotājus mājas ballītē", saka projekta organizatori.

"iRIGA" tēmas tiks izziņotas masu medijos reizi mēnesī un akcijas rīkotāji dalībnieku iesūtītos foto gaidīs visa mēneša garumā. Bildes var uzņemt gan ar profesionālu tehniku, gan mobilo tālruni. Fotogrāfiju par sesto tēmu var pieteikt konkursam pavisam vienkārši – līdz 31. jūlijam pievienojot to šim notikumam speciāli radītajai Flickr grupai http://www.flickr.com/groups/iriga-6.

Fotogrāfijai ir jābūt uzņemtai 2013. gadā un attēlu jāiesūta maksimālajā rezolūcijā. Vienas tēmas ietvaros drīkst iesūtīt ne vairāk par 10 fotogrāfijām. Vairāk informācijas par iRIGA: http://fotokvartals.lv/iriga/

Labākie darbi tiks iekļauti "Rīgas Fotomēnesis 2014" izstādē "iRIGA", kura norisināsies 2014. gada maijā Eiropas Kultūras galvaspilsētas programmas ietvaros. Aktīvāko un interesantāko darbu autorus gaida vērtīgas pārsteiguma balvas.

"Rīgas Fotomēnesis 2014" rīko biedrība "Rīgas fotomēnesis" - fotogrāfs un FK redaktors Arnis Balčus, māksliniece un kuratore Inga Brūvere, mākslas zinātniece Aiga Dzalbe un diplomāts un fotogrāfs Imants Gross, sadarbībā ar nodibinājumu Rīga 2014. Tas būs pirmais vērienīgais fotogrāfijas festivāls galvaspilsētā, kas notiks 2014. gada maija mēnesī dažādās vietās Rīgas pilsētā, kura laikā norisināsies izstādes, semināri, lekcijas un citas aktivitātes.