Canon iristaCanon šodien laiž klajā irista – uzlabotu, uz mākoņtehnoloģijām balstītu attēlu pārvaldības platformu, kas ļauj lietotājiem piekļūt, skatīt un pārvaldīt savas fotoattēlu bibliotēkas.

Mūsdienās cilvēki uzņem tūkstošiem digitālu fotoattēlu, kas tiek izkaisīti pa vairākām ierīcēm. irista ir izveidota, lai palīdzētu uzturēt visus fotoattēlus vienuviet. irista, iepriekš beta versijā bija zināma kā Project1709, ļauj viegli atrast jebkuru attēlu vai jebkuru atmiņu – neatkarīgi no ierīces, ar kuru attēls ir uzņemts – kameru vai viedtālruni.

irista izveidota atbilstoši četrām klientu vajadzībām:

Vienkārši lietojama: ļauj ātri un viegli atrast jebkuru attēlu visā kolekcijā

Savienojamība: sniedz iespēju attēlus kopīgot sociālajos tīklos, kā arī sekot līdzi vērtējumam un komentāriem

Iedvesma: vieta, kurā lietotāji var rīkoties ar saviem attēliem, uzlabot savas fotografēšanas prasmes un maksimāli izmantot savus attēlus

Kontrole: visi attēli droši glabājas vienuviet, un tiem iespējams piekļūt jebkurā laikā un vietā.

irista atbalsta plašu failu veidu klāstu bez failu izmēru ierobežojumiem un automātiski augšupielādē jaunos attēlu kolekcijas papildinājumus. Eleganto lietotāja interfeisu atbalsta jaudīgs meklēšanas indekss, kas ļauj lietotājiem atrast attēlu pēc plaša kritēriju klāstu. Tīrais, pārskatāmais dizains ietver filtrēšanu pēc tagiem, kas ļauj vieglāk atrast attēlus, norādot datumus, uzņemšanas vietu, lietotāja tagus, objektīva veidu un vēl daudz ko citu. Savienojamība ar Facebook® un Flickr ļauj lietotājam publiskot attēlus abās platformās, kā arī sekot līdzi komentāriem tieši irista interfeisā.

irista "sākuma" līmenī tik piedāvāti 10 GB mākoņglabātuves bez maksas, kas fotogrāfiem-amatieriem vai tiem, kuriem fotografēšana ir hobijs, piedāvā pilnībā izmantot irista platformas funkcijas. Prasmīgi entuziasti vai profesionāli lietotāji, kuriem vajadzīgas plašākas iespējas, var izvēlēties kādu no divām citām glabāšanas iespējam – 50 GB vai 100 GB līmeni par mēneša vai gada maksu.

irista abonēšanas līmeņi ir šādi:

• Līdz 10 GB: bez maksas, visas funkcijas

• Līdz 50 GB: 4,99 € mēnesī vai 49,00 € gadā

• Līdz 100 GB: 10,99 € mēnesī vai 109,00 € gadā

Tagad pieejams pilns irista pakalpojums. Varat reģistrēties, apmeklējot: www.irista.com.