Kultūras koledža aicina uz pirms eksāmenu sagatavošanās kursu.
Tuvojoties brīdim, kad daudzi vidusskolu absolventi sāks izdarīt savu izvēli tālākām izglītības gaitām, LKA Latvijas Kultūras koledža piedāvā bezmaksas sagatavošanās kursu portfolio veidošanā fotogrāfijas specializācijā. 2014. gada 2. jūlijā no pl.10:00 – 12:00 būs iespēja piedalīties lekcijā, bet no pl. 12:00 - 14:00 ir plānots konsultāciju laiks ar Radošās fotogrāfijas specializācijas vadītāju Arno Marnicu.

Viens no iestājpārbaudījuma kritērijiem LKA LKK Radošās fotogrāfijas specializācijā ir reflektanta portfolio apskate. Šī pārbaudījuma vērtējums ir viens no trim, kas veido kopējo vērtējumu sāncensībā par budžeta vietām. Tā kā portfolio saturs ir būtisks, lai iegūtu pēc iespējas augstāku vērtējumu, reflektanti ir aicināti uz bezmaksas lekciju par tā veiksmīgiem veidošanas nosacījumiem. Ņemot vērā, ka pēdējā laikā ir aktualizējusies dalība dažādās portfolio skatēs un arī pieaug nepieciešamība pašprezentācijai, apmeklēt šo lekciju tiek aicināti visi interesenti, kam tas var būt noderīgs, jo lekcijas ietvaros paredzētas arī praktiskās nodarbības portfolio veidošanā.
Tie reflektanti, kam ir radušies jautājumi par Radošās fotogrāfijas specializāciju, varēs gūt atbildes uz tiem konsultāciju laikā ar specializācijas vadītāju. Šīs konsultācijas notiks divu stundu garumā no pl. 12:00 - 14:00. Ņemot vērā, ka tās ir paredzētas individuālas un tiks veidots atsevišķs laika grafiks, ir nepieciešama iepriekš pieteikšanās uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .
LKA LKK jau kops 2006. gada realizē 1. līmeņa augstāko mācību programmu fotogrāfijā. Šajā laikā tā ir piedzīvojusi būtiskas izmaiņas, un pēdējos gados ieguvusi mūsdienu prasībām atbilstošu veidolu. Mācību procesa ietvaros tiek apgūtas praktiskās iemaņas no pašiem pamatiem līdz producenta un foto redaktora kompetences līmenim. Studējošie apgūst gan radošās prasmes fotogrāfijā un teorijā, gan arī vadības iemaņas patstāvīgai uzņēmējdarbībai vai darbībai lielāku uzņēmumu ietvaros.
Ar cieņu un vēlot radošu nedēļas nogali,
Arno Marnics
(LMT) GSM: 28619776