Canon Powershot SX21Ar jauno PowerShot SX210 IS paudiet radošu garu un uztveriet vissmalkākās detaļas ar stilu.

 

Gudrs, stilīgs dizains un izcils sniegums

PowerShot SX210 IS piedāvā skatienu piesaistošu dizainu un modernas funkcijas, tostarp arī 14x optisko tālummaiņu, smalkā, kompaktā korpusā. Kamera ir pieejama trīs modernās krāsās - zelta, purpura un melnā: savam stilam piemērotu modeli atradīs ikviens.

Stilīga bez kompromisiem

Ar jaudīgo 14x tālummaiņas objektīvu pārliecinieties, vai visi jūsu draugi ir kadrā vai arī iekadrējiet kristālskaidrus tuvplānus, ko uztvert ar satriecošu 14,1 MP izšķirtspēju. Pietiekami mazā un vieglā, lai to izmantotu katru dienu, PowerShot SX210 IS ļauj uzņemt arī augstas kvalitātes HD video ar stereo skaņu, ko var izbaudīt HDTV.

Paudiet radošu garu neatkarīgi no zināšanām

PowerShot SX210 IS ir izstrādāta, lai iedvesmotu radošo garu neatkarīgi no fotografēšanas pieredzes. Ja vēlaties bez pūlēm uzņemt augstas kvalitātes attēlus, Smart Auto un Easy režīmi ar Scene Detection tehnoloģiju nodrošina lieliskus rezultātus jebkādos apstākļos. Tiem, kuri vēlas uzlabot savas fotografēšanas iemaņas, pārslēgšanās uz manuālo režīmu sniedz lielāku brīvību eksperimentēt ar dažādiem iestatījumiem, savukārt jaunais Smart Shutter režīms nodrošina iespēju attāli kontrolēt aizslēgu.

PowerShot SX210 IS - galvenās funkcijas:

  • 14x optiskā tālummaiņa, 28 mm plats leņķis
  • 14,1 MP
  • Optiskais IS
  • 7,6 cm (3,0") PureColor II G LCD
  • HD filmas. HDMI