AF-S DX Micro NIKKOR 85mm f/3.5G ED VRUzņēmums Nikon Europe ar lepnumu paziņo par jauna AF-S DX Micro NIKKOR 85mm f/3.5G ED VR objektīva izlaišanu, kas ir kompakts un viegls DX formāta makro objektīvs ar augstas kvalitātes optiku.AF-S DX Micro NIKKOR 85mm f/3.5G ED VR. Objektīvs ir aprīkots ar Nikon otrās paaudzes vibrāciju samazināšanas (VR II) sistēmu, un reprodukcijas laikā tas nodrošina koeficientu 1:1, kas padara objektīvu par vispiemērotāko tuvplānu fotografēšanai.

Nikon Europe objektīvu, piederumu un programmatūras nodaļas produktu vadītājs Zurabs Kiknadze (Zurab Kiknadze) saka: "Salīdzinājumā ar standarta komplektos ietvertajiem objektīviem šādi objektīvi patiešām paver jaunas un radošas iespējas. Objektīvs AF-S DX Micro NIKKOR 85mm f/3.5G ED VR ir kompakts un viegls, tāpēc tas ir ērti izmantojams ar digitālajām SLR kamerām, piemēram, D90 un D5000".


Galvenās funkcijas

• Kompakts un viegls DX formāta 85 mm makro objektīvs (35 mm ekvivalents aptuveni: 127,5 mm).
• Reprodukcijas koeficients 1:1 nodrošina dabīgus tuvplānus.
• Tuvākais fokusa attālums: 0,286 m.
• Ļoti zemas dispersijas (Extra low Dispersion - ED) stikls garantē izteiksmīgus rezultātus.
• Vibrāciju samazināšanas II (Vibration Reduction II - VR II) stabilizēšanas sistēma: ļauj izmantot aizvara ātrumus, kas ir pat par 4 iedaļām lēnāki.
• SWM (Silent Wave Motor) nodrošina ātru un precīzu autofokusu.
• Iekšējās fokusēšanas (Internal Focusing - IF) dizains fiksētam objektīva garumam.
• Nerotējošais priekšējais elements ļauj izmantot objektīvam uzstādītus zibspuldzes piederumus.

Skaisti tuvplāni, stabila fotografēšana.

Objektīvs AF-S DX Micro NIKKOR 85mm f/3.5G ED VR ir lieliski piemērots makro fotografēšanas amatieriem, un fotografējot tas nodrošina reprodukcijas koeficientu 1:1, kas ļauj fotogrāfiem uzņemt sarežģītāku struktūru un detaļu reālistiskākus tuvplānus, tostarp arī smalku ziedlapu vai kukaiņu spārnu rakstu tuvplānus. Turklāt, izmantojot lēnu aizvara ātrumu vai uzņemot filmu klipus, VR II sistēma nodrošina stabilu skatu meklētāja attēlu kompozīcijai un asākus attēlus.

Lieliski pielāgojams un ērti pārnēsājams objektīvs

DX formāts nodrošina kompaktu un vieglu Nikon objektīva formu, kurai pateicoties objektīvu var izmantot ar Nikon digitālajām SLR kamerām, piemēram, D90 un D5000. FX/35 mm formātā attēla leņķis ir vienāds ar fokusa garumu 127,5 mm, tāpēc salīdzinājumā ar standarta komplektos iekļautajiem objektīviem šī objektīva izmantošanas iespējas ir daudz plašākas, un tas ir lieliski piemērots portretu uzņemšanai un tiešai fotografēšanai.

Attēla beigu apstrāde

Plaši atzītais Nikon ED stikls palīdz sasniegt izteiksmīgus rezultātus ar lielu kontrastu, kas, pateicoties 9 noapaļotajām diafragmas lāpstiņām, tiek atveidoti ar patīkamu, izplūdušu fonu. SWM funkcija nodrošina plūstošu un savrupu autofokusa regulēšanu, turklāt negrozāms priekšējais elements ļauj izmantot objektīvā uzstādītos zibspuldzes piederumus, piemēram, SB-R1C1 makro apgaismojuma komplektu.

Specifikācija

Fokusa garums 85 mm
Maks./min. apertūras atvērums maks. f/3,5; min. f/32
Objektīva konstrukcija 14 elementi 10 grupās (viens ED stikla elements)
Attēla leņķis 18°50′
Diafragmas lāpstiņu skaits 9 (noapaļotas)
Tuvākais fokusa attālums 0,286 m/1 pēda
Filtra/pierīces lielums 52 mm (negrozāms elements)
Diametrs un garums aptuveni 73 x 98,5 mm/2,9 x 3,9 collas
Svars aptuveni 355 g/12,5 unces