Epson EH-TW450Informāciju tehnoloģiju kompānija EPSON piedāvā jaunu HD Ready projektoru EH-TW450, kas projicē līdz 300 collu lielu kristāldzidru attēlu. EH-TW450 īpaši paredzēts dinamisku videospēļu cienītājiem, izsmalcinātiem kinomīļiem un kaislīgiem sporta faniem, - īpaši tiem, kuri pašlaik jau dzīvo četrgades lielākā sporta notikuma - pasaules čempionāta futbolā - gaidās.

Jaunais projektors ir aprīkots ar 2500 lumenu lampām, 720 pikseļu rezolūciju un 3000:1 lielu kontrasta attiecību, tādējādi nodrošinot vienlīdz kvalitatīvu attēlu kā tumšā un naksnīgā, tā arī gaišā un saulainā telpā. Pateicoties EH-TW450 spilgtajam attēlam, projektors ir teicami izmantojams arī brīvā dabā - uz vasaras terases vai piemājas dārziņā. Turklāt lietotājam nav jāuztraucas par attēla tehnisko parametru uzstādīšanu un konfigurāciju, jo projektorā atrodas jau iestatīti režīmi, kas automātiski pielāgo attēlu dažādiem apgaismojuma apstākļiem, tai skaitā ietverot īpašu videospēļu režīmu ar ātru attēla kadru mainību.

Tanī pat laikā oriģinālā EPSON 3LCD tehnoloģija garantē maksimālu komfortu jebkura skatītāja acīm neatkarīgi no projektora izmantošanas veida un skatīšanās ilguma, savukārt līdz 300 collu lielais attēls ļaus saskatīt uz ekrāna vissīkākās attēla detaļas un savdabīgākos krāsu toņus.

EH-TW450 ir kompakta un universāla multimediju iekārta, ko var ērti savietot ar dažādām videospēļu konsolēm, Blu-ray un DVD atskaņotājiem, kā arī digitālajām fotokamerām un moderniem klēpjdatoriem - ieskaitot HDMI, USB un RGB savienojumus, bet projektorā iebūvētais skaļrunis ļauj pilnībā baudīt pārraidītās filmas un sporta spēles skaņas efektus, nepieslēdzot ārējos skaļruņus.

Projektora modernais dizains ar spilgti melno apdari un pludlīniju korpusu lieliski iederas ikviena mājokļa interjerā, piedevām tas ir viegli pārvietojams no vienas istabas uz otru atbilstoši lietotāja vēlmēm un noskaņojumam. Jaunajam EH-TW450 komplektā nāk arī ērti lietojama tālvadības pults.