Canon EOS 600D EF-S 18-135mm ISCanon izlaiž jauno EOS 600D - kompaktu, vieglu Digital SLR (DSLR), kas padara aizraujošu, izklaidējošu un radošu attēlu uzņemšanu vieglāku nekā jebkad. EOS 600D ir lieliska izvēle tiem, kuri meklē satriecošas attēlu kvalitātes un vieglas lietošanas apvienojumu. Jaunā spoguļkamera ir Canon iesācēju līmeņa EOS klāsta priekšgalā pirms EOS 550D un jaunās EOS 1100D.

Uzņemt satriecošus attēlus un Full HD video nekad nav bijis tik viegli, jo lietotāji var izmantot dažādus automātiskās uzņemšanas režīmus, lai izpaustu savu radošo garu. Lietotāja interfeisam ir pievienots Feature Guide, lai, izmantojot kameru, varētu uzzināt par to vairāk un attīstīt savas fotogrāfa iemaņas. Pateicoties nepārspētajam EF objektīvu, zibspuldžu un citu piederumu klāstam, kas uzlabo uzņemšanu, EOS sistēma ļauj uzņemt lielisku attēlu neatkarīgi no atrašanās vietas un ainas.

Izcila attēlu kvalitāte

EOS 600D ir viss, kas nepieciešams, lai uzņemtu skaistus fotoattēlus un HD filmas. Augstas izšķirtspējas 18 MP APS-C CMOS sensors nodrošina neticamas attēla detaļas, kas apvienojumā ar 14 bitu DIGIC 4 apstrādi ļauj iemūžināt debesu skaisto zilumu un izbaudīt izcili smalkas krāsu nianses. Jūs varat uzņemt skaidrus, dabiskus attēlus vājā apgaismojumā ar ISO 100-6400, ko var paplašināt līdz 12800.

EOS 600D ļauj fotografēt 3,7 kadrus sekundē (fps), lai varētu ierakstīt ātru darbību, tāpēc tā ir lieliski piemērota, lai uzņemtu mājdzīvniekus, bērnus vai brīvo dabu. Katrs kadrs tiks uzņemts ļoti detalizēti, pateicoties 9 punktu Auto Focus sistēmai, kas var izsekot objektus, izmantojot automātiskus fokusēšanas punktus visā kadrā. Vēl precīzāku fokusēšanu nodrošina īpaši jutīgs centrālais AF sensors, savukārt iFCL metriskajai sistēmai no pusprofesionālās EOS 7D ir 63 zonu Dual-layer mērīšanas sensors, kas palīdz pareizi eksponēt kadru pat sarežģītā apgaismojumā.

Viegla uzņemšana, satriecoši rezultāti

Jaunais, pilnībā automātiskais Scene Intelligent Auto režīms ļauj viegli uzņemt nepārspējamas kvalitātes attēlus gandrīz bez piepūles. Scene Intelligent Auto analizē ainu un automātiski izvēlas vislabākos iestatījumus tās uzņemšanai, tāpēc lietotājs var vērst uzmanību tikai uz attēla kadrēšanu. Attēli izskatīsies labāk nekā jebkad, pateicoties jaunajam "automātiskajam" Picture Style. Tas automātiski pielāgo krāsas, ļaujot lietotājam koncentrēties uz vēlamās ainas uzņemšanu.

EOS 600D ļauj vienkārši piešķirt attēliem radošumu. Mainiet ainas atmosfēru ar Basic +, kas ļauj izvēlēties vēlamo noskaņu no astoņām iespējām, ieskaitot "Siltu", "Vēsu" vai "Intensīvu". Basic + ļauj viegli uzņemt ideālu attēlu neatkarīgi no tā, vai uzņemat ainavas, portretus, vai makrotuvplānus.

Vienkārši, daudzveidīgi, mākslinieciski

EOS 600D izvēlnes sistēmā ir iekļauta Feature Guide funkcija . Tā ir ideāli piemērota iesācējiem, jo piedāvā galveno iestatījumu un to rezultātu īsu aprakstu, palīdzot uzzināt vairāk par kameru tās lietošanas gaitā.

Ar EOS 600D varat fotografēt, arī turot kameru virs galvas, zemes līmenī vai pat ap stūri, izmantojot kameras grozāmo 7,7 cm 3:2 attiecības ClearView LCD displeju. Smalkas detaļas ekrānā nodrošina 1,04 miljonu punktu izšķirtspēja, savukārt eņģīte sānā ļauj ērti un radoši uzņemt no dažādiem leņķiem vai ar trijkāji. Pret traipiem izturīgais fluora pārklājums un trīs pretatspīduma pārklājumi papildu nodrošina skaidru LCD displeja redzamību, lai kur arī atrastos.

EOS 600D ir ideāli piemērota eksperimentēšanai ar dažādiem Creative jeb radošajiem filtriem, jo ļauj personalizēt kadrus. Fish-eye efekts rada apaļu attēla deformāciju, līdzīgu kā Fish-eye objektīvs, un ar Miniature efektu varat uzreiz piešķirt ainai samazinājuma efektu. Toy Camera efekts, Grainy B/W un Soft Focus piedāvā papildu iespējas, ļaujot eksperimentēt ar attēliem dažādos veidos.

Ar EOS filmām iemūžiniet satriecošas detaļas

Uzņemiet savas atmiņas neticami skaidri ar augstas izšķirtspējas (1080p) filmu režīmu, savukārt īpašais filmu uzņemšanas režīms ļauj jums nekavējoties pārslēgties no foto režīma uz video uzņemšanas režīmu un pretēji. Izmantojot jauno Movie Digital Zoom funkciju, varat pietuvināt attālus objektus. Tā pietuvina sensora vidū esošo objektu no 3x uz 10x, saglabājot augstas izšķirtspējas kvalitāti, tāpēc tā būs lieliska brīvās dabas vai safari braucienu iemūžināšanai.

Video Snapshot režīms ļauj uzņemt vēl aizraujošākus video. Tas ieraksta video divu, četru vai astoņu sekunžu segmentos, radot klipus, kas ir īsi, viegli rediģējami un atbilst klipu garumam, ko izmanto lielākā daļa TV programmu. Pēc ierakstīšanas klipi tiek saglabāti Video Snapshot albumā un tiek apvienoti vienā filmā. Video var pievienot skaņu celiņu, izvēloties no kamerā augšupielādētajiem skaņdarbiem, pēc tam aplūkojot rezultātu kameras LCD displejā vai HDTV ar iebūvēta mini HDMI savienojuma starpniecību.

EOS sistēma - neierobežotas radošās iespējas

Attīstoties jūsu prasmēm, EOS 600D attīstās kopā ar jums. Kamera ietilpst Canon EOS klāstā un ir saderīga ar nepārspēto EF objektīvu klāstu un dažādiem piederumiem, ko varat ievietot savā somā. Vairāk nekā 60 objektīvi nodrošina neierobežotas radošas iespējas: platleņķa objektīvi uzņem satriecošas ainavas, makroobjektīvi iemūžina izsmalcinātu vissīkāko radību daili un telefotoobjektīvi ļauj pietuvoties tālām ainām.

Izmantojot Canon Speedlite zibspuldzes un EOS 600D iestrādāto
Speedlite raidītāju, varat eksperimentēt ar dažādām apgaismojuma tehnikām vai izmantot ārpuskameras zibspuldzi, lai piešķirtu ainai pavisam citu noskaņu. Ar Easy Wireless funkciju kamera parūpējas par sarežģītiem iestatījumiem, kamēr jūs pievēršaties ainas kadrēšanai un izgaismošanai.

Jaunais EF-S 18-55 mm f/3,5-5,6 IS II

EOS 600D ir jauns EF-S 18-55 mm f/3,5-5,6 IS II - objektīvs, kas nodrošina iesācējiem izcilu sniegumu. Vieglā konstrukcija ļauj to ērti paņemt līdzi, savukārt Canon populārais optiskais IS samazina miglainumu, ļaujot fotogrāfiem lietot par 4 iedaļām mazāku aizslēga ātrumu, saglabājot asumu. EF-S 18-55 mm f/3,5-5,6 IS II aizvietos EF-S 18-55 mm f/3,5-5,6 IS Canon objektīvu klāstā.

EOS 600D - galvenās funkcijas:

  • 18 MP CMOS sensors;
  • Scene Intelligent Auto režīms;
  • Full-HD EOS Movie;
  • Feature Guide ekrānā;
  • 3,7 fps nepārtrauktās fotografēšanas režīms;
  • Plaša lauka 9 punktu AF;
  • 1040000 punktu grozāms 7,7 cm (3,0") displejs;
  • Basic+ un Creative filtri;
  • Iebūvēta bezvadu zibspuldzes vadība;