lg_14.5-60_PL_Lens_tcmJaunā sērija debitē ar septiņiem modeļiem un turpmākiem plāniem

Canon iepazīstina ar septiņiem jauniem 4K EF Cinema objektīviem - pavisam jaunu video kinematogrāfijas objektīvu sēriju, kas kopā ar uzņēmuma pašreizējā maināmo EF objektīvu klāsta EOS digitālajām spoguļkamerām veido Canon jaunās Cinema EOS sistēmas pamatu. Cinema EOS sistēmas izlaišana iezīmē pilntiesīgu Canon ienākšanu digitālās augstas izšķirtspējas ražošanas nozarē. Jaunā profesionālā digitālās kinematogrāfijas sistēma apvieno objektīvu, digitālo videokameru un digitālo spoguļkameru izstrādājumu kategorijas.

Canon jaunais EF Cinema objektīvu klāsts ietver četrus izcilus tālummaiņas objektīvus ar diapazonu no 14,5 mm līdz 300 mm, divus modeļus EF un divus PL objektīvu stiprinājumiem, un trīs viena fokusa attāluma objektīvus EF stiprinājumiem. Visi septiņi jaunie objektīvi nodrošina izcilu 4K optisko sniegumu un ir saderīgi ar Super 35 mm ekvivalento attēlu formātu. Trīs viena fokusa attāluma EF objektīvus var izmantot ar kamerām, kurās ir 35 mm pilnkadra sensori.

Septiņi jaunie objektīvi pārstāv jaunās Canon EF Cinema objektīvu sērijas sākuma komandu, kas nākotnē tiks papildināta ar jauniem izcilas tālummaiņas un fiksēta fokusa attāluma objektīviem.
Platleņķa un telefoto Cinema tālummaiņas objektīvi EF un PL stiprinājumiem
• CN-E14,5-60mm T2,6 L S / CN-E14,5-60mm T2,6 L SP
• CN-E30-300mm T2,95-3,7 L S / CN-E30-300mm T2,95-3,7 L SP

Četri jaunie Canon tālummaiņas kino objektīvi ietver CN-E14,5-60mm T2,6 L S (EF stiprinājumiem) un CN-E14,5-60mm T2,6 L SP (PL stiprinājumiem) platleņķa kino tālummaiņas objektīvus, CN-E30-300mm T2,95-3,7 L S (EF stiprinājumiem) un CN-E30-300mm T2,95-3,7 L SP (PL stiprinājumiem) telefoto kino tālummaiņas objektīvus. Katrs objektīvs atbalsta 4K (4096 x 2160 pikseļu) izšķirtspēju, kas nodrošina četrreiz vairāk pikseļu nekā Full HD (1920 x 1080 pikseļi) un ir saderīgi ar nozares standarta Super 35 mm ekvivalenta kamerām, kā arī APS-C kamerām.

Izmantojot anomālu dispersijas stiklu, kas efektīvi novērš hromatisko aberāciju, un liela diametra asfēriskos objektīvus, tālummaiņas objektīvi panāk augstas izšķirtspējas attēlveidošanu no kadra vidus līdz ārējām malām. Katram objektīvam ir jauna 11 asmeņu atvēruma diafragma neuzkrītoša, pievilcīgi izplūduša fona atveidei, tādēļ šie objektīvi ir ideāli piemēroti lietojumam kinematogrāfijā.

Jauno tālummaiņas objektīvu 14,5 - 300 mm diapazons ietver kinofilmu veidošanā visbiežāk izmantotos fokusa attālumus, kam parasti ir nepieciešams trīs vai vairāku atsevišķu tālummaiņas objektīvu apvienojums. Turklāt Canon jaunie platleņķa telefoto kino objektīvi piedāvā platāku leņķi un jaudīgu tālummaiņu, lai pilnībā ietvertu diapazonu ar tikai diviem objektīviem. Jaunie platleņķa kino tālummaiņas objektīvi piedāvās nozarē platāko 35 mm digitālo kino objektīvu skata leņķi ar 14,5 mm platleņķa fokusa attālumu.

Tālummaiņas, fokusa un diafragmas marķējums ir iegravēts uz slīpajām virsmām, lai to varētu labāk nolasīt no kameras otras puses. Ar aptuveni 300 grādu fokusa rotācijas leņķi un aptuveni 160 grādu tālummaiņas rotācijas leņķi objektīvi atvieglo precīzu fokusēšanas sniegumu, vienlaikus nodrošinot vienmērīgu un asu tālummaiņas darbību.

Jauno izcilās tālummaiņas kino objektīvu var izmantot ar standarta manuālajiem un elektroniskajiem nozares piederumiem, kā arī gaismas atstarošanas iekārtām. Ar vienotu priekšējās lēcas diametru un vienādām aprīkojuma pozīcijām, nomainot sērijas objektīvus, nav nepieciešams pārregulēt piederumu pozīcijas.

Viena fokusa attāluma kino objektīvi EF stiprinājumiem
• CN-E24mm T1,5 L F / CN-E50mm T1,3 L F / CN-E85mm T1,3 L F

Tāpat kā platleņķa un telefoto kino objektīviem, Canon jaunajiem CN-E24mm T1,5 L F, CN-E50mm T1,3 L F un CN-E85mm T1,3 L F kino objektīviem ir 4K optiskais sniegums. Trīs objektīvi, kas izstrādāti lietošanai ar EF stiprinājumiem, ir saderīgi ne tikai ar nozares standarta 35 mm ekvivalenta kamerām, bet arī ar 35 mm pilnkadra, APS-H un APS-C izmēru sensoriem. Trijiem objektīviem ir anomālās dispersijas stikls un liela diametra asfēriskie objektīvi, panākot augstu izšķirtspēju visā kadrā, kā arī jaunā 11 asmeņu atvēruma diafragma neuzkrītoša, pievilcīgi izplūduša fona atveidei.

Fokusa un diafragmas marķējums ir ērti saskatāms no kameras otras puses, tādēļ Canon trīs jaunie fiksēta fokusa attāluma objektīvi atbalsta ērtu filmu stila uzņemšanu un, nodrošinot apm. 300 grādu fokusa rotācijas leņķi, sekmē precīzu fokusa sniegumu.

CN-E24mm T1,5 L F, CN-E50mm T1,3 L F un CN-E85mm T1,3 L F atbalsta standarta manuālus un elektroniskus piederumus un gaismas atstarojošās iekārtas, tiem ir vienots priekšējās lēcas diametrs un vienādas aprīkojuma pozīcijas, lai, nomainot objektīvus, nebūtu jāveic pielāgojumi.