panasonic Lumix dmc-tz5Kompānija Panasonic Corporation EISA Awards 2008 - 2009 balvu pasniegšanā uzvarējusi četrās nominācijās, tādējādi atkārtojot iepriekšējā gada rezultātu. Šogad EISA godalgas saņēma Panasonic blu-ray atskaņotājs DMP-BD50, Eiropas labākā plazmas televizora titulu ieguva VIERA TH-46PZ85, labākā DVD/HDD rakstītāja balvu piešķīra Panasonic DIGA DMR-EH68/685, savukārt Eiropas kompaktkameras godalgu saņēma LUMIX DMC-TZ5.

Fotokamera DMC-TZ5 tika nodēvēta par ideālu kompaktklases ceļojumu kameru, kas ievērojama ne vien ar lielu tālummaiņu, bet arī mazo izmēru, plāno korpusu un, kas būtiskāk, ar 9 miljonu pikseļu augstās izšķirtspējas attēla kvalitāti.

"Mēs esam ļoti lepni, ka atkārtoti esam ieguvuši četras prestižās EISA godalgas, kurām mūsu produkciju izvirzīja Eiropas labākie par sadzīves elektroniku rakstošie žurnālisti. Bet mēs negulēsim uz lauriem, bet turpināsim iesākto darbu, uzlabojot ražojumus un palīdzot cilvēkiem visā pasaulē aizvien vairāk izbaudīt dzīvi," uzsvēra Joahims Reinharts, Panasonic Europe vadītājs.

Eiropas attēlveidošanas un skaņas asociācija (EISA), kas dibināta 1982. gadā, ir organizācija, kas testē plaša patēriņa multivides izstrādājumus. Tā pārstāv 50 audio, video, foto un mobilo ierīču periodiskos izdevumus 20 Eiropas valstīs.