Nikon D3xJau labu laiku atpakaļ informējām, ka Nikon D3x attēlu sensors visticamāk būs tāds pats kā gandrīz 3 reizes lētākajai Sony A900 fotokamerai. Līdz šim to Nikon centās slēpt un neizpaust sensora ražotāju. Tomēr fotogrāfam Rob Galbraith izdevies uzzināt, ka šo sensoru tomēr ražo Sony.
Vienīgais Nikon saka, ka tas it kā neesot tāds pats kā Sony Alpha 900 fotoaparātā un joprojām apgalvo, ka šis sensors ir izstrādāts speciāli Nikon D3x fotoaparātam.
Lūk, oficiālā atbilde no Nikon:
"The Nikon D3X's 24.5-megapixel FX-format (35.9 x 24.0mm) CMOS sensor was developed expressly for the D3X in accordance with Nikon's stringent engineering requirements and performance standards, with final production executed by Sony. Featuring refined low-noise characteristics, 12 and 14 bit output, Live View capability and more, the D3X's unique sensor design was carefully blueprinted to perform in perfect concert with proprietary Nikon technologies including EXPEED Image Processing and the Scene Recognition System. Meticulous efforts allowed the sensor to become one of the many essential components and technologies which contribute to the D3X's superior image fidelity."
Pagaidām lai būtu Nikon unikālais sensors, bet vēlāk paši varēsiet pārliecināties pēc jau aprakstītās metodes vai šie fotoaparāti attēla kvalitātē atšķirsies.
Par šo tēmu notiek asas diskusijas internetā un aktuāls kļuvis viens jautrs video klips par Hitlera plāniem attiecībā uz Nikon D3x.


Sekot jaunumiem