Nikon S2700Šodien Nikon Europe papildina savu COOLPIX kompakto kameru klāstu ar diviem jauniem modeļiem, kuri ir tik plāni un stilīgi, ka jums gribēsies tos visur ņemt sev līdzi. Daudzkrāsainā S6500 ar iebūvētu Wi-Fi, 16 megapikseļu CMOS sensoru un platleņķa NIKKOR objektīvu ar 12x optisko tālummaiņu ļauj jums nekavējoties dalīties savos iespaidos, dažu sekunžu laikā pieslēdzoties internetam un dodot iespēju augšupielādēt kvalitatīvas fotogrāfijas. Gludais, stilīgais S2700 ir perfekti piemērots ieslidināšanai kabatā, turklāt spēj lepoties ar NIKKOR platleņķa objektīvu ar 6x tālummaiņu, 16 megapikseļiem, 6,7 cm (2,7 collu) šķidro kristālu displeju ar pretatspīdumu pārklājumu, augstas izšķirtspējas (720p) video ierakstu.

"Gan COOLPIX S6500, gan COOLPIX S2700 ļauj bez pūlēm uzņemt lieliskas fotogrāfijas un video, jums atrodoties ceļā, bet S6500 dod iespēju tās nekavējoties kopīgot ar draugiem tiešsaistē," stāsta Nikolā Žilē (Nicolas Gillet), Nikon Europe patēriņa produktu ražošanas menedžeris. "Platleņķa objektīvi abiem modeļiem ļauj jums tālināt kompozīciju, uzņemot grupu portretus, vai arī pietuvināt kādu īpašu cilvēku, kamēr viedportretēšanas sistēma un "valdzinošās" retušas iespējas garantē vispārsteidzošākos iespējamos portretus. Ar S6500 tūlītēja attēlu demonstrēšana draugiem ar Wi-Fi starpniecību nozīmē to, ka jūsu draugi un ģimenes locekļi varēs novērtēt jūsu lieliskos attēlus jau neilgu brīdi pēc to uzņemšanas."

 
S6500 — tuviniet un padalieties
Nikon S6500

COOLPIX S6500 nozīmē to, ka jums vairs nebūs jāizvēlas starp attēla kvalitāti un tūlītēju augšupielādēšanu. Kameras NIKKOR 12x optiskās tālummaiņas objektīvs ar platleņķa diapazonu (25–300 mm) ļauj tvert precīzus, augstas izšķirtspējas attēlus neatkarīgi no tā, vai jūs esat tuvu vai tālu no uzņemšanas objekta, savukārt no aizmugures izgaismotais 16 megapikseļu CMOS sensors rūpējas par pareizu apgaismojumu gan saulrietā, gan krēslainā koncertzālē vai romantiskās vakariņās sveču gaismā.

Pilnas augstas izšķirtspējas (1080p) video uzņemšana ir ļoti vienkārša, pateicoties atsevišķai video ierakstīšanas pogai, kura vienā mirkli pārslēdz kameru no fotografēšanas uz video ierakstu. Nikon automātiskā vibrāciju samazināšanas tehnoloģija reāllaikā samazina kameras drebēšanas efektus, ļaujot jums koncentrēt visu uzmanību uz kadra kompozīciju.

Kad esat uzņēmis fotogrāfijas un video, kurus vēlaties parādīt citiem, iebūvētais Wi-Fi dod iespēju tos tiešā veidā pārsūtīt uz jūsu viedierīci, sagatavotus augšupielādei jūsu iecienītajā sociālo mediju vietnē. Savu viedierīci varat izmantot arī kā kameras tālvadības pulti, kas ir ļoti parocīgi, uzņemot pašportretus.

COOLPIX S6500 tiek piedāvāta sešās dzīvīgās krāsās: sudrabainā, melnā, sarkanā, zilā, baltā un oranžā.*
 
S2700 – daudzveidīgi paņēmieni, kuri ļauj tvert dzīvi
Nikon S2700

Slaidā S2700 iekļaujas jūsu plaukstā, it kā domāta tieši tai ar tikai 20,7 mm korpusu, kas pieejams iepriecinošās, dzīvīgās krāsās. NIKKOR objektīvs ar 6x optisko tālummaiņu nodrošina uzņemšanas precizitāti, bet 16 megapikseļu CCD matricas attēla sensors garantē skaidras fotogrāfijas un izteiksmīgus augstas izšķirtspējas (720p) videoklipus.

Inteliģentās automātiskās funkcijas pielāgo kameras iestatījumus katrai situācijai, tādēļ perfektu attēlu uzņemšanai jums tikai jāpavērš kamera un jāuzņem fotogrāfija. Tostarp jūsu uzņemšanas objekts vienmēr izskatīsies lieliski, pateicoties viedportretēšanas sistēmai, kura ietver tādas funkcijas kā smaida taimeri, mirkšķināšanas brīdinājumu, sejas ādas kontrasta samazinājumu un kamerā iebūvētā sarkano acu efekta samazināšanas funkciju. Kad attēls ir uzņemts, jūs varat izvēlēties kādu no astoņām "valdzinošās" retušas funkcijām, lai padarītu portretus vēl pārsteidzošākus.

Kamera COOLPIX S2700 ir pieejama septiņās krāsās: sudrabainā, melnā, sarkanā, violetā, zilā, rozā ar ornamentu un violetā ar ornamentu.*
 
S6500 – citas svarīgas funkcijas

7,5 cm (3 collu) šķidro kristālu displejs (460 tūkstoši punktu): uzņemot fotogrāfijas spilgtā saules gaismā vai vājā apgaismojumā, lielais ekrāns ar Nikon skaidru krāsu displeja (Clear Color Display) tehnoloģiju nodrošina asu kontrastu un skaidru ekrāna attēlu.
Automātiskais HDR režīms: iegūstiet attēlus ar iespaidīgu toņu izšķirtspēju jebkurā situācijā. HDR režīmā kamera apvieno divus uzņēmumus, kas iegūti ar dažādu ekspozīciju vienā aizvara atbrīvošanas reizē, lai izveidotu attēlu ar plašu dinamisko diapazonu un bagātīgām krāsu pārejām.
Ērta panorāmas uzņemšana 360°/180°: ļauj uzņemt dinamiskas panorāmas gan horizontālā, gan vertikālā plaknē.
Nepārtrauktā uzņemšana lielā ātrumā: bez grūtībām tveriet asus zibenīgu notikumu attēlus. Jūs varat uzņemt līdz pat septiņiem ātriem secīgiem uzņēmumiem ar ātrumu 10 kadri sekundē.
Retušas izvēlne: uzlabojiet savas fotogrāfijas uz vietas, izmantojot plašu filtru efektu klāstu, tostarp arī ātro efektu režīmu atskaņojot. Efektu piemēri ietver izvēles krāsu, kuru var izmantot, lai pārveidotu attēlu vienkrāsainu un pēc tam izvēlēties iekrāsojumu, vai krustveida rastru, kurš piešķir zvaigznes starojuma efektu spilgtiem objektiem.
19 sižetu režīmi: automātiski optimizē kameras iestatījumus atbilstoši iecienītākajiem fotografēšanas stiliem un efektiem. Uzņemiet lieliskus attēlus, vienkārši izvēloties situācijai piemērotāko režīmu.
3D uzņemšanas režīms: izveidojiet trīsdimensiju attēlu, kuru var apskatīt televizorā vai datorā ar 3D atskaņošanas funkciju.
Objekta sekošanas AF: ļauj bez pūlēm tvert asus kustīgu objektu attēlus. Objekta kustības paredzēšanas AF nodrošina kameras fokusēšanu uz izvēlēto objektu, pat ja šis objekts pārvietojas.
EXPEED C2: Nikon ātrā un jaudīgā attēlu apstrādes sistēma nodrošina ātru darbību, uzlabotu video ierakstīšanu, augstas jutības veiktspēju un labāko iespējamo attēla kvalitāti.
 
S2700 – citas svarīgas funkcijas

Kustību izplūšanas samazināšana: samazina kameras drebēšanas radīto efektu, lai kompensētu kameras un objekta kustību. Augsta ISO (līdz 3200) gaismas jutība samazina izplūdušu attēlu risku, ko var izraisīt sevišķi kustīgi objekti vai nepietiekams apgaismojums, bet labākā uzņēmuma atlasītājs (BSS) automātiski izvēlas skaidrāko no līdz pat 10 pēc kārtas uzņemtiem attēliem.
Retušas izvēlne: uzlabojiet fotogrāfijas jau kamerā, izmantojot dažādus filtru efektus. Efekti ietver izvēles krāsu, kuru var izmantot, lai pārveidotu attēlu vienkrāsainu un pēc tam izvēlētos iekrāsojumu, vai krustveida rastru, kuru var izmantot, lai piešķirtu zvaigznes starojuma efektu spilgtiem objektiem.
Litija jonu akumulators: atkārtoti uzlādējams ilgstošai lietošanai un videi labvēlīgs.
Objekta sekošanas AF: tveriet asus kustīgu objektu attēlus. Objekta kustības paredzēšanas AF nodrošina kameras fokusēšanu uz izvēlēto objektu, pat ja šis objekts pārvietojas.
EXPEED C2 attēlu apstrādes sistēma: nodrošina uzlabotu video ierakstīšanu, augstas jutības veiktspēju un labāko iespējamo attēla kvalitāti.

*Ražojuma pieejamība var mainīties atkarībā no jūsu mītnes zemes.