COOLPIX L820Nikon Europe iepazīstina ar diviem jauniem papildinājumiem jaudīgo sevišķas tālummaiņas kameru klāstā. Apvienojot pārsteidzošo NIKKOR objektīvu ar 42x optisko tālummaiņu un uzlabotu objektīva pārbīdes vibrāciju samazināšanu, 8,0 cm (3,2 collu) noliecamu šķidro kristālu displeju, pilnas HD video ierakstu un iebūvētu GPS, P520 ir ideāli piemērota kaislīgiem fotogrāfiem, kuri izvēlas liela fokusa diapazona plašās iespējas kompaktā korpusā. Savukārt klasiskā dizaina L820 ir aprīkota ar NIKKOR sevišķi plata leņķa objektīvu ar 30x optisko tālummaiņu, turklāt to ir ļoti ērti pārnēsāt un lietot. Kamera lepojas ar 16 megapikseļu CMOS sensoru, 7,5 cm (3,0 collu) šķidro kristālu displeju, objektīva pārbīdes vibrāciju samazināšanu un pilnas HD video ierakstu.

"Pateicoties fokusa attālumam, sākot no 24 mm platleņķa fotogrāfijām līdz pat 1 000 mm īpašā telefoto distancei, P520 nogādā jūs tuvāk darbībai, nekā jums tas šķiet iespējams," skaidro Nikolā Žilē (Nicolas Gillet), Nikon Europe patēriņa produkcijas ražojumu menedžeris. "Kamera ir sevišķi piemērota fotogrāfiem, kuri vēlas uzņemt fotogrāfijas no jebkuras vietas: gan atrodoties zāles aizmugurē koncerta laikā, gan safari, turklāt izmantojot pilnas manuālās kontroles iespējas. Savukārt L820 ļauj baudīt sevišķo tālummaiņu vienkāršākā veidā. Pilnas HD video ar optisko tālummaiņu uzņemšanas laikā ir pieejams abās kamerās, nodrošinot jums sevišķi stabilus videoierakstus."

 P520 – tuvinājums, kas pārspēj jūsu cerības

COOLPIX P520 ir īpaši universāla starpklašu kamera, kas piemērota jebkurai uzņemšanas situācijai. Tās 42x NIKKOR objektīvs, kas patlaban ir viens no jaudīgākajiem tirgū, spēj viegli tvert gan portretus tuvplānā, gan plašas ainavas.

Pat darbojoties ar maksimālu tuvinājumu, no aizmugures izgaismotais 18 megapikseļu CMOS sensors un uzlabota objektīva pārbīdes vibrāciju samazināšana nodrošina kadru stabilitāti un objekti būs izcili skaidri jebkurā apgaismojumā. Tostarp noliecamais 8,0 cm (3,2 collu) 921 000 punktu šķidro kristālu displejs ļauj jums radoši izpausties, uzņemot attēlus no jebkura leņķa. Īpaši augstas izšķirtspējas ekrāns, kas aizgūts no profesionālajām Nikon vienobjektīva spoguļkamerām, ir klāts ar pretatspīdumu pārklājumu un nodrošina savā klasē labāko krāsu attēlojumu un attēla spilgtumu.

Pieredzējušiem lietotājiem P520 piedāvā pilnīgu kameras kontroli, izmantojot režīma ciparripu, lai aktivizētu manuālās ekspozīcijas iespējas (P/S/A/M) un lietotāja režīmu, kas ļauj vienā mirklī atjaunot jūsu iecienītākos kameras iestatījumus. Ar vienu pieskārienu ieslēdzams pilnas HD videoieraksts ļauj mirklī pāriet uz videoklipu uzņemšanu, bet iebūvētais GPS uztvērējs attēlu datos ietver ģeogrāfiskās atzīmes, kas padara P520 par lielisku izvēli ceļotājiem. Lai jūs nezaudētu pārsūtīšanas iespējas, papildus iegādājams Wi-Fi spraudnis ļauj nekavējoties pārsūtīt attēlus un video uz jebkuru viedierīci*, lai augšupielādētu tos internetā.

COOLPIX P520 tiek piedāvāta 3 krāsās: tumšā sudrabkrāsā, melnā un sarkanā krāsu tonī, un to būs iespējams iegādāties par Ls 319.

COOLPIX P520
 
L820 – ērti lietojama kamera dažādās situācijās

Pateicoties 30x NIKKOR objektīvam un pilnas HD video ierakstam, COOLPIX L820 gudri veido attēlus, tādēļ tas nebūs jādara jums. Easy Auto mode (Vieglais automātiskais režīms) parūpējas par kameras iestatījumiem jūsu vietā, pieskaņojot kameras iestatījumus jūsu situācijai un atvieglojot fotogrāfiju uzņemšanu, savukārt jutīgais, aizmugures izgaismojuma 16 megapikseļu CMOS attēla sensors tver pārsteidzoši detalizētus attēlus pat nepietiekama apgaismojuma apstākļos.

L820 plašais fokusa diapazons ietver gan sevišķi platu leņķi, ļaujot uzņemt, piemēram, plašu pludmales ainavu, gan īpaši jaudīgu telefoto, kas ļauj tvert, piemēram, sērfotāju uz viļņa tālu jūrā. Kameras pārdomāti novietotā sānu svira ļauj dažu sekunžu laikā mainīt perspektīvu, nodrošinot vienmērīgu, stabilu tālummaiņu visā fokusa diapazonā gan uzņemot video, gan nekustīgus attēlus. Tostarp četras atšķirīgas automātiskās pretizplūšanas funkcijas rūpējas par to, lai fotografējamais objekts vienmēr būtu ass. Ja kādu momentu ir vērts fiksēt video, viena pieskāriena ieraksta poga ļauj mirklī pārslēgties uz pilna HD (1080p) videoierakstu, bet lielais 7,5 cm (3,0 collu) šķidro kristālu displejs parāda visas tvertās aktivitātes nepārspējami skaidri jebkurā dienas vai nakts laikā.

COOLPIX L820 tiek ražota četros krāsu toņos: tumši purpursarkanā krāsā, zilā, sarkanā un melnā, un to būs iespējams iegādāties par Ls 184.

COOLPIX L820
 
Nikon COOLPIX P520: Papildu funkcijas

Auto HDR mode (Automātiskais HDR režīms): apvieno divus uzņēmumus ar atšķirīgu ekspozīciju vienas aizvara atbrīvošanas laikā, lai iegūtu attēlu ar plašu dinamisko diapazonu un bagātīgām krāsu gradācijām, ļaujot jums uzņemt attēlus ar iespaidīgām tonālajām detaļām jebkurā situācijā.
Macro mode (Makrouzņemšanas režīms): ļauj fokusēties uz ļoti tuvu esošiem objektiem (sāk darboties no 1 cm attāluma), lai tvertu vissīkākās detaļas.
Easy Panorama 360°/180° (Ērta panorāmas uzņemšana 360°/180°): ļauj uzņemt dinamiskas panorāmas gan horizontālā, gan vertikālā plaknē.
3D shooting mode (3D uzņemšanas režīms): veido no jebkura nekustīga objekta trīsdimensiju attēlu, kuru var apskatīt televizorā vai datorā ar 3D atskaņošanas funkciju.
Pielāgojama funkciju poga: ļauj apiet izvēlni, izveidojot īsceļus uz jūsu iecienītajiem kameras iestatījumiem.
Uzlabotas video funkcijas: izmantojiet optisko tālummaiņu ar autofokusu ieraksta laikā un uzņemiet paātrinātu vai palēninātu video ar ātrumu līdz pat 120 kadriem/s (VGA), ar izšķirtspēju 1920 x 1080 un izvēloties piemērotu kadru uzņemšanas ātrumu (60i, 50i, 30p vai 25p). Video var ierakstīt arī formātā iFrame, bet iebūvētais HDMI pārveidotājs ļauj savienot kameru tieši ar HDTV.
Nepārtrauktā uzņemšana lielā ātrumā: ļauj uzņemt līdz pat desmit pilnas izšķirtspējas attēliem ar ātrumu 7 kadri/s vai arī līdz pat 30 pilnas izšķirtspējas attēliem ar ātrumu 1 kadrs/s.
Ātrs un precīzs AF: ja vēlaties uzņemt sarežģītu objektu fotogrāfijas, varat izmantot manual focus (manuālo fokusu) ar 99 punktu autofokusa sistēmu, kas nodrošina ļoti asu attēlu iegūšanu. Objekta kustības paredzošs AF: tver asus attēlus pat tādiem objektiem, kuri nespēj vai nevar saglabāt nekustīgu stāvokli. Objekta kustības paredzēšanas AF nodrošina kameras fokusēšanu uz izvēlēto objektu, pat ja šis objekts pārvietojas.
 
Nikon COOLPIX L820: Papildu funkcijas

Smart portrait system (Viedportretēšanas sistēma): ļauj katru reizi iegūt perfektus portretus. Smile Timer (Smaida taimeris) nodrošina attēla uzņemšanu brīdī, kad fotografētā persona smaida, Blink proof (Mirkšķināšanas pārbaude) brīdina, ja kāda no fotografējamām personām ir aizvērusi acis, bet izvēlne Glamour retouch (Valdzinošā retuša) ļauj jums padarīt portretus vēl pārsteidzošākus.
Retouch menu (Retušas izvēlne): uzlabojiet fotogrāfijas jau kamerā, izmantojot dažādus filtru efektus. Efektu piemēri ietver izvēlni Selective Color (Izvēles krāsa), kuru var izmantot, lai pārveidotu attēlu vienkrāsainu un pēc tam izvēlēties iekrāsojumu, vai izvēlni Cross Screen (Krustveida rastrs), kas piešķir zvaigznes starojuma efektu spilgtiem objektiem.
AA izmēra baterijas: jūsu kameras barošanu nodrošina četras AA izmēra baterijas, kas ir plaši pieejamas visā pasaulē.
19 sižetu režīmi: automātiski optimizē kameras iestatījumus atbilstoši iecienītākajiem fotografēšanas stiliem un efektiem. Uzņemiet lieliskus attēlus, vienkārši atlasot situācijai piemērotāko režīmu.
Bezvadu datu pārraide: saderīga ar Eye-Fi X2 (vai jaunākām) kartēm. Pārsūtiet savus digitālos fotoattēlus (JPEG formātā) tieši uz savu viedierīci vai personālo datoru, pēc tam izmantojiet Nikon tiešsaistes fotogrāfiju kopīgošanas servisa Image Space sniegtās priekšrocības.


*Ražojuma pieejamība var mainīties atkarībā no jūsu mītnes zemes.