Nikon COOLPIX S3500Nikon Europe iepazīstina ar jaunu papildinājumu COOLPIX S kompakto kameru sērijai. Nomainot ļoti populāro kameru S3300, kura ir visās kategorijās visvairāk pārdotā kamera Eiropā, krāsaino S3500 sērija ir gan pievilcīga, gan inteliģenta, aprīkota ar 7x NIKKOR platleņķa tālummaiņas objektīvu, 6,7 cm (2,7 collu) šķidro kristālu displeju, vibrāciju samazināšanas tehnoloģiju ar objektīva pārbīdi, 720p videoierakstu un kamerā iebūvētiem filtru efektiem.

Komentē Nikolā Žilē (Nicolas Gillet), Nikon Europe patēriņa produktu ražošanas menedžeris: "COOLPIX S3500 ir perfekti piemērota jautrāko dzīves brīžu tveršanai. Automātiskais fokuss, kopā ar vibrāciju samazināšanas tehnoloģiju, kameras drebēšanas efektu samazina līdz minimumam, nodrošina skaidrus, tīrus attēlus, savukārt platleņķa objektīvs ar optisko tālummaiņu lieti noder gan grupu uzņēmumiem, gan tuvplāniem. Mūsdienīgs dizains un augstas kvalitātes apdare ar skatu piesaistošām krāsu variācijām un populāro līniju stilu rūpējas par to, lai jums gribētos kameru ņemt līdzi it visur."

 
COOLPIX S3500 – paveiciet vairāk ar savām atmiņām

Kamera, kuru var ērti ielikt kabatā un kura atstāj lielu iespaidu uz apkārtējiem, COOLPIX S3500 ir perfekta izvēle līdzņemšanai ikdienas gaitās un tās funkcionalitāte pārspēj jebkuru viedtālruni. Kamera var palepoties ar tikai 20,5 mm korpusu, savukārt NIKKOR objektīvs ar 7x optisko tālummaiņu un vibrāciju samazināšanas tehnoloģiju garantē skaidrus un neizplūdušus attēlus un video gan uzņemot draugus nakts ballītē, gan kāda ievērojama dabas objekta tuvplānu.
Kameras lietošana ir vienkārša, tādēļ S3500 rosina fotogrāfu radošiem eksperimentiem. Izvēloties vienu no 18 sižeta režīmiem, kameras iestatījumi tiek automātiski optimizēti atbilstoši izplatītākajiem attēlu uzņemšanas scenārijiem, bet viedportretēšanas sistēma nodrošina plašu automātisko noteikšanas tehnoloģiju klāstu, lai jūsu uzņemtie cilvēku portreti vienmēr būtu augstā līmenī. Valdzinošās retušas opcija palīdz portretus padarīt vēl pārsteidzošākus, bet retušas izvēlne piedāvā daudzus fotogrāfiju uzlabošanas paņēmienus, tajā skaitā ātrā efekta režīmu atskaņošanas laikā. Efektu piemēri ietver izvēles krāsu, kura pārveido attēlu vienkrāsainā un pēc tam ļauj izvēlēties iekrāsojumu, vai izvēlni Krustveida rastrs, kas piešķir zvaigznes starojuma efektu spilgtiem objektiem.

Ja uzkrājušās fotogrāfijas, ar kurām jūs vēlaties palepoties, lieliskā detalizācija, ko nodrošina 20 megapikseļu CCD matrica, garantē pietiekami augstu attēlu izšķirtspēju, lai varētu izdrukāt palielinātas kopijas, un vairs nav nekādu šķēršļu spilgtāko dzīves ainu ierāmēšanai. Gluži tāpat nekas neaizkavē dalīties savos iespaidos tiešsaistē, izmantojot Eye-Fi karti X2 (vai jaunāku versiju), lai digitālos attēlus JPEG formātā nosūtītu tiešā veidā uz viedierīci vai datoru.

Topošie kinooperatori spēs novērtēt skaidro HD (720p) videoierakstu, kuru var ieslēgt ar vienu īpašas videoierakstīšanas pogas spiedienu. Visus jaukākos brīžus iespējams tvert momentāni un apskatīt lielajā 6,7 cm (2,7 collu) šķidro kristālu displejā. Arī spilgtā saules gaismā vai vājā apgaismojumā displejs ar pielāgojamu spilgtumu nodrošina skaidru uzņemšanu un atskaņošanu.

COOLPIX S3500 tiks ražots astoņos krāsu toņos: violetā, sudraba, melnā, sarkanā, oranžā, rozā, rozā ar līniju ornamentu un zilā ar līniju ornamentu, un to būs iespējams iegādāties par Ls 99.