Canon EOS 70D FSL EF-S 18-135mm IS STMŠodien Canon iepazīstina ar jaunu pasaulslavenās EOS sērijas papildinājumu – EOS 70D, kas ir izstrādāta aizrautīgiem foto entuziastiem. Tā ir ideāli piemērota ikvienam, kurš vēlas sasniegt jaunu fotografēšanas iespēju līmeni. EOS 70D apvieno pilnīgi jaunu, pasaulē pirmo Canon attēlveidošanas tehnoloģiju ar jaudīgām, radošām bezvadu kopīgošanas funkcijām, piedāvājot universālu kameru, ar kuru iemūžināt skaistākos mirkļus lieliskos attēlos un Full HD video.

Iemūžiniet mirkli fotogrāfijās un Full HD filmās

EOS 70D ir jauns 20,2 MP APS-C CMOS sensors, ko izstrādājis un ražojis Canon. Tā ir pasaulē pirmā digitālā spoguļkamera ar moderno Dual Pixel CMOS AF tehnoloģiju, kas nodrošina vienmērīgu un precīzu automātisko fokusēšanu (AF) uzņemot Full HD filmas, kā arī ātru AF, uzņemot Live View režīmā.

Apvienojumā ar 14 bitu DIGIC 5+ procesoru un 19 punktu krusteniskā tipa AF sistēmu, EOS 70D uzņem lieliskus, pilnas izšķirtspējas attēlus ar ātrumu līdz 7 kadriem sekundē un līdz 65 JPEG vai 16 RAW kadriem vienā nepārtrauktās fotografēšanas reizē 1. Turklāt iebūvētais ISO diapazons 100-12 800 ļauj fotografēt vājākā apgaismojumā un izmantot lielākus aizslēga ātrumus, saglabājot izcilu attēlu kvalitāti.

„Mani patiešām pārsteidza, cik daudz un dažādas jaunas tehnoloģijas ietver EOS 70D un cik daudzpusīga tā ir," atzīst Canon vēstnieks Bruts Ostlings [Brutus Östling]. „EOS 70D ir ideāla kamera ikvienam, kurš vēlas uzlabot savas fotografēšanas prasmes. Tā ir ne tikai piemērota, lai viegli uzņemtu izcilas kvalitātes cilvēku, ainavu un ātras darbības attēlus, bet arī Full HD filmēšanai ar tādu fokusēšanas ātrumu, kādu līdz šim es uzskatīju par neiespējamu. Kamerai, kas sevi pierādījusi vissarežģītākajos apstākļos, ir dažādas jaunākās paaudzes tehnoloģijas, lai ērti tiktu galā ar jebkuru pārbaudījumu – īpaši jau pateicoties Dual Pixel CMOS AF tehnoloģijai. Tā tiešām paceļ DSLR fotografēšanu un filmēšanu pilnīgi jaunā līmenī."

Canon jaunais Dual Pixel CMOS AF nodrošina ātru AF sniegumu, uzņemot Live View režīmā, kā arī vienmērīgu, precīzu Full HD filmu fokusēšanu. Tas ļauj saglabāt kustīgus objektus fokusā un radīt profesionāla izskata fokusa pietuvināšanas efektus. Šajā tehnoloģijā izmantota modernā CMOS arhitektūra, ļaujot katram pikselim izmantot divas fotodiodes, ko var nolasīt atsevišķi, lai sasniegtu automātisku fokusu, vai kopā, vienmēr uzņemot maksimāli kvalitatīvu attēlu.

Modernā AF sistēma fotoattēliem ietver 19 krusteniskā tipa AF punktus, kas izvietoti pa visu kadru, nodrošinot ātru, precīzu AF, kas ļauj viegli izsekot kustīgus objektus, iemūžinot sporta vai dabas notikumus. AF sistēma ir pielāgojama, jo tā ļauj fotogrāfam piemēroties uzņemamajam objektam. AF punktus var izmantot individuāli, nelielās grupās vai plašā aktīvā laukā, lai uzņemtu neprognozējamus objektus. Īpaša AF lauka izvēles poga, kas ērti novietota līdzās aizslēgam, ļauj ātri pārslēgt režīmus, neatraujot kameru no acs.

Prasmīgi izstrādāta profesionālai vadībai

EOS 70D izcilās specifikācijas ir ietvertas prasmīgi izstrādātā korpusā, kas radīts komfortam un ātrai pārvaldībai. Viedais skatu meklētājs ar 98 procentu kadra pārklājumu un 0,95x palielinājumu ļauj fotogrāfiem ērti kadrēt attēlus un atainot iestatījumus elektroniskajā pārklājumā. Ērti izvietotās vadīklas nodrošina tūlītēju piekļuvi visbiežāk lietotajiem iestatījumiem, piemēram, ISO, AF režīmam un mērīšanai, lai lietotāji varētu ātri mainīt iestatījumus un veltīt visu uzmanību mirklim, ko iemūžina.

7,7cm (3,0 collu) grozāmais Clear View LCD II skārienjutīgais ekrāns ar asu 1040k punktu izšķirtspēju ir ideāli piemērots video uzņemšanai un attēlu kadrēšanai no neparastiem un radošiem leņķiem. Ekrāns ir kapacitatīva veida un atbalsta dažādus pieskārienu veidus, ieskaitot novilkšanu un tuvināšanu, tādējādi nodrošinot ērtu izvēlnes pārlūkošanu, iestatījumu pielāgošanu vai attēlu apskati.

Gudra savienojamība ērtai vadībai un tūlītējai kopīgošanai

EOS 70D ir jaunākais EOS modelis ar integrētu Wi-Fi, kas nodrošina iespēju attālināti pārvaldīt kameru, kā arī kopīgot attēlus. Izmantojot Wi-Fi savienojamību, lietotāji var strādāt ar EOS Remote lietojumprogrammu un pārvaldīt dažādus attēlu iestatījumus, ieskaitot ISO un ekspozīciju, kā arī fokusu un aizslēga aktivizēšanu. Fotogrāfi attālināti var izmantot arī Live View režīmu, kā arī apskatīt un novērtēt attēlus.

Atbrīvojiet radošo garu

EOS 70D ir dažādi radošie režīmi, kas ļauj viegli uzņemt neparastus attēlus. Iebūvēts HDR atvieglo uzņemšanu sarežģītos, asu kontrastu apstākļos, apvienojot trīs ekspozīcijas vienā, kas ataino vairāk detaļu gan ēnas, gan gaismas laukos. Ar vairākkārtējas ekspozīcijas režīmu fotogrāfi var uzņemt un apvienot vienā attēlā līdz deviņām ekspozīcijām vai arī izmantot radošos filtrus, lai nekavējoties pārveidotu attēlu izskatu un stilu.

Pateicoties integrētajam Speedlite raidītājam, kas nodrošina iespēju kamerā pārvaldīt vairākas Canon Speedlite EX zibspuldzes, ir viegli eksperimentēt ar radošiem ārpuskameras zibspuldzes efektiem.

Radošas Full HD filmas

EOS 70D ļauj uzņemt ne tikai skaistus attēlus, bet arī augstas kvalitātes video. Full HD (1920 x 1080p) izšķirtspējas video var uzņemt ar dažādiem atlasāmiem kadru ātrumiem, ieskaitot 30, 25 vai 24 kadrus sekundē, kā arī 60 un 50 kadru sekundē pie 720p. Ir pieejamas arī dažādas saspiešanas iespējas pēcapstrādei un kopīgošanai.

Pateicoties jaunajam Dual Pixel CMOS AF, Movie Servo AF režīms izseko objektus, kas ir kustībā, vai pat to kadrēšanas laikā, lai tie vienmēr būtu fokusā. Lietotāji var arī izvēlēties dažādus fokusa laukus vairāk nekā 80 procentos kadra, vienkārši pieskaroties skārienjutīgajam ekrānam, kaut filmēšanas laikā. Tādējādi filmas ir asas un skaidras, ja objekts ir kustībā vai lietotājs maina kadra kompozīciju.

Izmantojot iekšējo mikrofonu, operatori var ierakstīt arī stereo skaņu vai uzlabot audio ar iebūvēto ārējā mikrofona ievades termināli. Manuālais režīms nodrošina pilnīgu tādu iestatījumu kā atvērums un ISO kontroli, sniedzot lietotājiem lielāku brīvību, augot prasmju līmenim.

EOS 70D – galvenās funkcijas:

• 20,2 MP APS-C CMOS sensors un DIGIC 5+

• 19 punktu krusteniskā tipa AF sistēma un uzņemšana ar 7 kadriem sekundē

• Dual Pixel CMOS AF

• Tūlītēja kopīgošana un attālināta pārvaldība ar Wi-Fi

• ISO 12800 (H:25600)

• Grozāms 7,7 cm ClearView II LCD skārienjutīgs ekrāns

• Viedais skatu meklētājs

• Full-HD filmas

1 Maksimālam nepārtrauktās fotografēšanas ilgumam nepieciešama UHS-I karte

EOS 70D EF-S 18-135mm IS STM sāns