nikon coolpix compact camera b700Atklājiet jaunos un jaudīgos Nikon kameru COOLPIX klāsta papildinājumus, kas, apvienojot moderno Nikon attēlveidošanas tehnoloģiju un uzticamo NIKKOR optiku ar īpašiem tālummaiņas objektīviem, nodrošina izcilu veiktspēju.
Gan kamera COOLPIX B700 ar 60x optisko tālummaiņu, gan kamera COOLPIX A900 ar 35x optisko tālummaiņu nodrošina lielisku telefoto darbību un izcilu 4K UHD video ierakstīšanu, savukārt kamerai COOLPIX B500 ir nodrošināts gan iespaidīgs 16 megapikseļu CMOS sensors, gan 40x optiskā tālummaiņa. Kameras COOLPIX A300 korpuss ir elegants un plāns, un tai ir nodrošināta 8x optiskā tālummaiņa.
Visas šīs kameras ir saderīgas ar SnapBridge — jauno Nikon lietotni, kas ļauj ērti pārvaldīt uzņemtās fotogrāfijas, nodrošinot nepārtrauktu automātisku kameras un viedierīces savienojumu.
Kamerā COOLPIX B700 ir izmantota leģendārā NIKKOR optika — Super ED stikla elementa objektīva 60x optiskā tālummaiņa ir palielināma līdz 120x Dynamic Fine Zoom¹ tālummaiņai. Tādējādi viegli varat fotografēt tālumā esošus objektus, piemēram, mēnesi un dzīvās dabas objektus, kā arī ātri notiekošas sporta aktivitātes, uztverot vissmalkākās detaļas. 4K UHD/30p video nodrošina augstākās kvalitātes videoierakstus, un RAW (NRW) formāts ļauj apstrādāt uzņemtās fotogrāfijas augstā kvalitātē. Šai 20,3 megapikseļu kamerai ir nodrošināta izcili jaudīga tālummaiņa, augstas veiktspējas autofokusa (AF) sistēma precīzai uzņemšanai, 5 soļu divkāršās noteikšanas optiskā vibrāciju samazināšanas (VR)² sistēma, kā arī tālummaiņas vadība objektīva sānā, kas līdz minimumam samazina kameras drebēšanas ietekmi. Kadru uzņemšanai var izmantot iebūvēto elektronisko skatu meklētāju vai 7,5 cm/3 collu maināma leņķa šķidro kristālu ekrānu — katrs no tiem nodrošina 921 tūkstoša punktu izšķirtspēju un iespēju radoši uzņemt kompozīciju no jebkura leņķa. Turklāt uzņemtos attēlus var nekavējoties kopīgot, izmantojot lietotni SnapBridge.

nikon coolpix compact camera a900

20,3 megapikseļu kamera COOLPIX A900 ir aprīkota ar izcili kvalitatīvo NIKKOR optiku, un tās korpuss ir tiešām kompakts — tāpēc varat ērti glabāt kameru kabatā, lai izmantotu, kad vien vēlaties. Uzņemiet izcilas, smalki detalizētas ceļojuma ainas — to nodrošina objektīvs ar 35x optisko tālummaiņu, ko var palielināt līdz 70x Dynamic Fine Zoom tālummaiņai¹. Varat arī ierakstīt izteiksmīgus mājas video 4K UHD/30p kvalitātē. Esiet radošs — izmantojiet 7,5 cm/3 collu atlokāmo šķidro kristālu ekrānu ar 921 tūkstoša punktu izšķirtspēju un manuālās ekspozīcijas režīmus (P/S/A/M) un kopīgojiet uzņemtos attēlus tūlīt pat lietotnē SnapBridge. Esiet gatavs īstajā brīdī fotografēšanā izmantot lielātruma AF, viegli atkārtoti fokusēt objektu, izmantojot tālummaiņas ātrās atiestates pogu, un viegli uzņemt iespaidīgus ierakstīšanas intervāla un intervāla video. Augstas veiktspējas vibrāciju samazināšanas (VR) sistēma nodrošina īpaši izteiksmīgus uzņēmumus un vienmērīgus video — pat tad, ja tie uzņemti, izmantojot maksimālo tālummaiņas iestatījumu.
Ērti uzņemiet izcilas kvalitātes attēlus ar 16 megapikseļu kameru COOLPIX B500. NIKKOR 40x optiskā tālummaiņa, ko var palielināt līdz 80x Dynamic Fine Zoom¹ tālummaiņai, ļauj atrasties pašā notikumu centrā, savukārt tālummaiņas vadība objektīva sānā nodrošina izcilu stabilitāti. Atklājiet unikālus skatus, lūkojoties kameras 7,5 cm/3 collu atlokāmajā šķidro kristālu ekrānā ar 921 tūkstoša punktu izšķirtspēju, atkārtoti fokusējiet objektus ar tālummaiņas ātrās atiestates pogu un uzņemiet pilnas augstas izšķirtspējas video.

nikon coolpix compact camera b500 a300

Stilīgās 20,1 megapikseļa kameras COOLPIX A300 korpuss ir plāns, tāpēc ar šo kameru var viegli fotografēt un uzņemt video, atrodoties ceļā. NIKKOR 8x optiskā tālummaiņa, ko var palielināt līdz 16x Dynamic Fine Zoom¹ tālummaiņai, ļauj uzņemt lieliskus tuvplānus, un viedportretēšanas režīmā var viegli uzņemt nevainojamus portretus, savukārt sižeta automātiskais atlasītājs automātiski optimizē kameras iestatījumus.


SNAPBRIDGE

Lai viedierīci savienotu pārī ar Nikon kameru, ir jāveic tikai viena vienkārša darbība. Instalējiet lietotni SnapBridge viedtālrunī vai planšetdatorā, ieslēdziet kameru un pēc tam atlasiet to lietotnē redzamajā pieejamo ierīču sarakstā. SnapBridge savienojums ar kameru darbojas fona režīmā — uzņēmumus var pārsūtīt uzreiz pēc to fotografēšanas, un savienojums nav jāvieno ikreiz no jauna. Attēli tiks sinhronizēti ar kameru pat tad, kad tā darbojas miega režīmā, — tas nozīmē, ka jūs varat turpināt izmantot viedierīci bez pārtraukuma. Izmantojot lietotni SnapBridge, viedierīcē tiešajā skatā tiek parādīts viss, kas redzams Nikon kamerā. Apvienojiet uzņēmumus viedtālruņa vai planšetdatora ekrānā un attāli atbrīvojiet aizvaru, lai uzņemtu attēlu.

Iepazīstinot ar jaunākajām COOLPIX kamerām un lietotni SnapBridge, Nikon Europe COOLPIX produktu ražošanas nodaļas vadītāja Inese Bernardesa (Ines Bernardes) teica: "Jaunās kameras, kas papildina COOLPIX kameru klāstu, darbojas izcili un nodrošina smalku detalizāciju — labāku nekā jebkad iepriekš. Īpaši lielā kameru tālummaiņa nozīmē, ka varat uzņemt neiedomājami daudz, un jaunā lietotne SnapBridge nodrošina iespēju nekavējoties kopīgot un automātiski pārsūtīt attēlus bez mazākās piepūles. Lai kādas būtu jūsu intereses — sporta aktivitāšu fotografēšana, ceļojuma fotogrāfiju uzņemšana vai arī draugu un ģimenes portretu uzņemšana —, jums noteikti būs piemērota kāda no jaunajām kamerām COOLPIX."

¹ Dynamic Fine Zoom tālummaiņas palielinājums ir aprēķināts, ņemot vērā maksimālo optiskās tālummaiņas platleņķa pozīciju.
² Aprēķins ir veikts saskaņā ar CIPA standartiem ar aptuveni 350 mm iestatījumu (fokusa garuma ekvivalents 35 mm [135] formātam).