Viktors Soboļevs27. februārī plkst. 15.00 Jaņa Rozentāla un Rūdolfa Blaumaņa muzejā, Alberta ielā 12-9, būs "Ziemeļu pasaku pēcpusdiena".

Fotogrāfs Viktors Soboļevs stāstīs par pieredzēto, dzīvojot aiz polārā loka Norvēģijā, Nurlandes apgabala Vesterolē (Vesterålen, Nordland) un iepazīstot ziemeļu dabu, lauku vidi un cilvēkus. Vesterolē fotogrāfs pavadīja 2010. gada rudeni un ziemu.

Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja apskatīt Viktora Soboļeva fotogrāfiju izstādi "Ziemeļu pasaka" un citas fotogrāfijas no autora kolekcijas, kā arī vairāk uzzināt par dzīvi pasakaini skaistajā un reizē skarbajā zemē.

Visu ziemas vidu Vesterolē sauli neredz - ir iestājusies polārā nakts. Toties tas ir laiks, kad dabā valda īsta ziemas pasaka - dienā pāri kalniem blāzmo stari, kas pie debesīm veido neparastas gaismu spēles un atspīdumus sniega un ledus klātajos laukos, bet naktī debesīs spoguļojas ziemeļblāzma.

Jaunākie apmeklētāji varēs uzzināt, kādas pasakas bērniem stāsta Norvēģijā, mēģināt muzejā atrast iemīļotāko norvēģu pasaku un teiksmu tēlu - trolli un paši uzzīmēt savu Ziemeļu pasaku.

Ieejas maksa: Ls 1,00; skolēniem, studentiem un pensionāriem Ls 0,70.

Biļetes cenā ietilpst arī muzeja pastāvīgās ekspozīcijas apmeklējums.

Tuvāka informācija pa tālruni 67331641vai e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., kā arī http://www.memorialiemuzeji.lv


Sekot jaunumiem