Valters Lācis Kuldīgas stāsti ISSPKuldīgas novada muzejā apskatāmi darbi, kas radās žurnāla National Geographic darbinieku vadītās meistardarbnīcas "Dokumentālā foto-eseja: stāsti no Kuldīgas" laikā šī gada 27.-29. maijā, Kuldīgā.

Trīs dienu laikā 16 jaunie Latvijas fotogrāfi attēloja Kuldīgas pilsētu, veidojot katrs savu personisko foto-eseju. Darbnīcu vadīja žurnāla National Geographic fotoredaktore Sāra Līna un radošais direktors Bils Marrs.

Izstādē apskatāmi fotogrāfu Agnese Mūrnieces, Andreja Strokina, Arņa Vītoliņa, Dārtas Putniņas, Elīnas Tjutjunnikas, Ernesta Šveisberga, Jāņa Jurkovska, Jēkaba Štelmahera, Elenas Spasovas, Kaspara Sedliņa, Kristīnes Madjares, Līgas Spundes, Lindas Dambenieces, Santa Zīberga, Valtera Lāča un Zandas Pučes darbi.

Pilna dalībnieku projektu kolekcija - kolektīvais veltījums Kuldīgai 16 stāstos, aplūkojama arī video formātā: www.vimeo.com/24673112.lv

Izstāde atvērta no 12. jūlija līdz 12.augustam, Kuldīgas Novada muzejā, Pils ielā 5, Kuldīgā.
Darba laiks:
Ot.-Pt. 11:00 - 17:00
Se.-Sv. 11:00 - 18:00

Organizē:
Biedrība ISSP

Atbalsta:
ASV Vēstniecība, Kuldīgas novada dome, EPSON

Visas fotogrāfijas drukātas:
Epson Enhanced Matte paper, Epson Stylus Pro 7900 printer

Papildu informācija:
http://www.issp.lv
Marta Krivade
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
tel.: +371 26486312

Biedrības ISSP mērķis ir veicināt mākslas un kultūras attīstību Latvijā - konkrēti, organizēt fotogrāfijas izglītības un citus pasākumus, kas rosina fotogrāfijas attīstību Latvijā starptautiskā kontekstā. Biedrība darbojas kopš 2006.gada.