bērniTuvojoties Mātes dienai, trešdienas pēcpusdienā tika atklāta fotogrāfa Māra Kiseļova fotoizstāde "Laimīga mamma – laimīgs bērns!", kurā 18 veiksmīgas mammas rāda, ka bērns ir atbalsts un iedvesmotājs profesionālai izaugsmei. Izstāde tirdzniecības centra Spice 2.stāvā būs apskatāma līdz 25.maijam.

Fotogrāfam pozējušas tādas veiksmīgas un slavenas māmiņas, kā zīmola "Shu shu..." veidotāja un dizainere Diāna Liepniece, zīmolvede zīmolu ligzdā MATKA Inese Apse-Apsīte, topošo vecāku nodarbību vadītāja Katrīna Puriņa, TV3+ raidījuma "Mamin klub" vadītāja Jūlija Ekkert un citas.

"Bērni ir iedvesmas avots katram no mums – tāds ir šīs izstādes galvenais vēstījums. Ar šo projektu es vēlējos pārliecināt tos pārus, kuri baidās, ka jaunas dzīvības ienākšana ģimenē var sagraut sapņus par karjeru, izšķirties par labu bērnam. Pateicoties viņiem, mēs varam sasniegt vēl vairāk un augt karjerā vēl augstāk. Kā jaunais tēvs es varu apgalvot, ka bailes par to, ka bērns bremzēs izaugsmi, ir pilnīgi aplamas, jo tieši viņi ir tie, kuri sniedz enerģiju un iedvesmu. Tiem, kuri vēl šaubās par izvēli, es iesaku atnākt un aplūkot izstādi, un iespējams, kāda no fotogrāfijā esošajām māmiņām spēs Jūs pārliecināt," saka fotogrāfs Māris Kiseļovs.

Izstāde "Laimīga mamma – laimīgs bērns!" ir Māra Kiseļova 2013. gadā realizētā projekta "Paaudzes" turpinājums.

Izstādes rīkotāji, tirdzniecības centrs Spice un biedrība Babyroom, kas palīdz radīt ģimenēm draudzīgāku vidi Latvijā un apzina ģimenēm draudzīgas sabiedriskās vietas, pateicas par atbalstu kompānijām Bella, Laima, UnaStyle un Media Love.