Fotogrāfi, mākslinieki un kuratori ir aicināti iesniegt pieteikumus elektroniski latviešu valodā, sūtot materiālus uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz šī gada 9. augustam, vai pa pastu (pasta zīmogs 2. augusts).
KONKURSA NOLIKUMS
1. Konkursā var piedalīties fotogrāfi, mākslinieki un kuratori, kuri ir Latvijas pilsoņi.
2. Konkursa pieteikumi, kuri iesniegti pēc konkursa beigām, netiks izskatīti.
3. Visiem konkursā pieteiktajiem fotoattēliem jābūt oriģināldarbiem, kurus radījis pieteikuma iesniedzējs. Pieteikuma iesniedzējs uzņemas atbildību par attēlos redzamo un garantē, ka fotogrāfijas nesatur materiālu, kas ir pretrunā ar kādas personas vai iestādes autortiesībām, morālajām, intelektuālajām vai privātuma tiesībām.
3.1. Ja pieteikumu iesniedz kurators, pieteikto darbu izmantošana ir saskaņota ar darbu autoriem un uz tiem attiecas nolikuma 3. punkts.
4. Latvijas Fotogrāfijas muzejs (LFM) nodrošina telpas izstādes norisei, taču darbi eksponēšanai jāsagatavo pašam autoram (fotogrāfiju izdruka, rāmēšana, transportēšana).
4.1. LFM nodrošina arī izstādes publicitāti muzeja sociālajos tīklos, mājaslapā un informējot medijus.
4.2. LFM var sniegt palīdzību fotogrāfiem, māksliniekiem vai kuratoriem projektu rakstīšanā un iesniegšanā VKKF, RD vai citos projektu konkursos. Galējā finansējuma nodrošināšanu uzņemas pieteikuma iesniedzējs.
5. Pieteikums jāiesniedz elektroniski latviešu valodā, sūtot materiālus uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pa pastu un Mārstaļu iela 8, Rīga, LV-1050.
6. Pieteikums ir sagatavots datorrakstā. Pieteikumā jāietver:
6.1. Izstādes koncepcijas izklāsts (apjoms: 1500-3000 zīmes);
6.2. Autora līdzšinējās pieredzes un radošās darbības apraksts;
6.3. Ziņas par darbiem, ko paredzēts ietvert izstādē (to skaits, izmērs, noformējums, datējums);
6.4. Visu darbu attēli (JPG vai PDF formātā), norādot, vai veiktā atlase ir galēja.
7. Viens konkursa dalībnieks drīkst iesniegt vairākus projektus izskatīšanai konkursā.
8. Pieteikumi tiks izvērtēti pēc konkursa beigām. Tos vērtēs speciāli uzaicināta žūrija, kura sastāvēs no 8 cilvēkiem. Darbu vērtēšana notiks anonīmi.
9. Piesakoties konkursā, pieteikuma iesniedzējs apstiprina, ka ir iepazinies ar konkursa nolikumu un piekrīt konkursa noteikumiem.
10. Iesniegtie materiāli būs pieejami tikai žūrijas dalībniekiem un Latvijas Fotogrāfijas muzeja darbiniekiem. Latvijas Fotogrāfijas muzejs garantē, ka pieteikumi un iesniegtās fotogrāfijas netiks izpaustas trešajām personām.