LDM mazais jūraskrauklisLatvijas Dabas muzejs izsludina jau 11. fotokonkursu "Mans putns". Konkursā aicināti piedalīties fotogrāfi – amatieri, kuru fotogrāfijās attēloti gan Latvijas, gan svešzemju putni savvaļā un nebrīvē. Savas fotogrāfijas lūdzam sūtīt uz Dabas muzeju līdz šā gada 1. martam.

Fotokonkursā var piedalīties ikviens interesents ar savām oriģinālfotogrāfijām. Viena persona drīkst iesniegt ne vairāk kā trīs (formāts 30x40cm) fotogrāfijas, kas paliks Dabas muzejā.

Iesūtītās fotogrāfijas tiks vērtētas četrās vecuma grupās – bērni (līdz 14 gadiem), jaunieši (15 - 25 gadi), pieaugušie (26 - 50 gadi) un seniori (vecāki par 50 gadiem). Fotogrāfijas vērtēs pēc mākslinieciskā izpildījuma, fotografētā objekta unikalitātes, iemūžinātā brīža vienreizīguma un nosaukuma oriģinalitātes. Konkursa darbus vērtēs profesionāli fotogrāfi, kā arī Latvijas Dabas muzeja, Dabas aizsardzības pārvaldes, Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza un žurnāla "Vides Vēstis" pārstāvji.

Fotokonkursa laureātu apbalvošana un izstādes atklāšana notiks Dabas muzejā šā gada 14. martā. Apmeklētāji varēs izstādi apskatīt no 15. marta līdz 26. augustam. Konkursa laureātu darbi būs apskatāmi arī Latvijas Dabas muzeja mājas lapā un žurnālā "Vides Vēstis".

Ar fotokonkursa "Mans putns" 2012. gada nolikumu aicinām iepazīties Latvijas Dabas muzeja mājas lapā www.dabasmuzejs.gov.lv. Izstādes kontaktpersona ir Dabas muzeja vecākais ornitologs Dmitrijs Boiko (telefons: 67356041; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.).

Konkursu atbalsta Dabas aizsardzības pārvalde, Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs un žurnāls "Vides Vēstis".