Par tradīciju kļuvušais pasākums Muzeju nakts šogad norisināsies 19. maijā. Šoreiz Muzeju nakts devīze ir "Zilā krāsa - jūra". FotoAkadēmija pasākuma ietvaros izsludina fotogrāfiju konkursu "Jūra un cilvēks".

Konkursā aicinam piedalīties ikvienu interesentu. Konkursa tēmas "Jūra un cilvēks" atspoguļojums tiek atstāts katra autora personīgajā izpratnē. Iesūtītās fotogrāfijas izvērtēs žūrija, kuras sastāvā būs 3 fotogrāfi FotoAkadēmijas pasniedzēji. Interesantākās fotogrāfijas tiks demonstrētas FotoAkadēmijā Muzeju nakts ietvaros 2012. gada 19. maijā. Balvā dāvanu karte no FotoAkadēmijas 100 LVL vērtībā.

Lai piedalītos konkursā, nepieciešams:

- līdz 2012. gada 11. maijam iesniegt darbus elektroniski atsūtot tos uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

- katrs dalībnieks drīkst iesniegt ne vairāk kā 5 fotogrāfijas

- jābūt gataviem nodot darbu elektroniskās versijas "Muzeju nakts 2012" organizatoru rīcībā un atļaut darbus publicēt, norādot darba autoru.

Konkursa rezultāti būs zināmi 2012. gada 15. maijā un tiks publicēti FotoAkadēmijas mājas lapā. Visi dalībnieki par rezultātiem tiks informēti pa elektronisko pastu.

FotoAkadēmijas foto kursi ir orientēti uz klausītājiem ar atšķirīgu sagatavotības līmeni. Šeit profesionāli fotogrāfi palīdz apgūt teorētiskos aspektus, sniedzot iespēju pārskatīt un papildināt savus priekšstatus par gaismu, krāsu, kompozīciju un žanru. Viņi atklāj savus meistarības noslēpumus, novērtē klausītāju darbus un dod padomus, kā atrast savu, neatkārtojamu ceļu fotogrāfijas pasaulē. Nodarbības pašā Rīgas centrā. Grupās ne vairāk kā 12 cilvēki.