Ventspils pilsētas domes Tūrisma informācijas centrs izsludina Ventspils 2012.gada fotoattēlu konkursu, kur aicina piedalīties gan profesionālus fotogrāfus, gan amatierus

Fotokonkursa mērķis ir veikt atraktīvu un mākslinieciski kvalitatīvu Ventspils fotoattēlu atlasi Ventspils pilsētas 2013.gada tūrisma brošūras, kartes, kalendāra un citu izdevumu sagatavošanai, kā arī piedāvāt šos fotoattēlus apskatei plašai publikai, veidojot fotoizstādi.

Katrs konkursa dalībnieks var iesniegt ne vairāk kā 30 fotoattēlus. Iesniegtajiem fotoattēliem ir jāraksturo Ventspili – pilsētas saimnieciskā darbība, kultūrvēsturiskie objekti, pilsētvide, tūrisma un atpūtas objekti, kultūras un sporta pasākumi pilsētā, Ventspils iedzīvotāji un viesi ikdienā un svētkos.

Konkursa komisija atlasīs 80 darbus. No tiem 40 labākie rudenī būs apskatāmi fotoizstādē. Fotoattēlu atlases kritēriji būs to mākslinieciskā vērtība un Ventspils pilsētas veiksmīgs un pozitīvs atspoguļojums. Konkursa izvērtēšanas komisija ar savu balsojumu noteiks arī pirmās, otrās un trešās vietas ieguvējus, kuri fotoizstādes atklāšanā saņems atzinības rakstus un Ventspils pilsētas domes sarūpētas naudas balvas.

Konkursā atlasītos fotoattēlus varēs novērtēt arī portāla http://www.ventspils.lv apmeklētāji, balsojot par interesantāko. Tās autors saņems speciālu balvu. Skatītāju balsojumam tiek izvirzīti pēc komisijas ierosinājuma atlasītie 80 fotoattēli.

Piedāvājumi fotokonkursam iesniedzami līdz 2012. gada 7. septembrim plkst. 17:00 Ventspils Tūrisma informācijas centrā Dārzu ielā 6. Konkursa nolikumu var saņemt Ventspils pilsētas Tūrisma informācijas centrā Dārzu ielā 6, katru darba dienu no plkst. 8:00 līdz 17:00, kā arī Ventspils portālā http://www.ventspils.lv.

www.visitventspils.com