fotokonkurss Radio Naba 10x10Par godu Latvijas Universitātes radio NABA 10. dzimšanas dienai  tiek izsludināts fotokonkurss "10x10". Darbus varēs iesniegt līdz 18. novembrim, informē Latvijas Universitātes Preses centrs. Šī gada konkursa tēma - "Gaisā".

Konkursa tēma tradicionāli turpina iepriekšējos gados izvēlēto tematiku, kuras centrā joprojām ir radio un viss, kas ar to saistīts. Radio stacijās visā pasaulē pieņemts lietot jēdzienu "On Air". Šogad Radio NABA svin jau 10. dzimšanas dienu un pa šiem gadiem, esot gaisā, paveikts daudz labu lietu, uz kurām ir vērts atskatīties. Tomēr tēma, kas izvēlēta šī gada fotokonkursam, ir interpretējama arī plašāk. Gaisā - tā ir atrašanās pa vidu, tās ir pārmaiņas. Galu galā, labi zināms apzīmējums "pasists gaisā", kuru attiecina uz atšķirīgajiem. Savā darbībā, popularizējot neatkarīgo mūziku, kā arī kultūru kopumā, Radio NABA parāda, ka atbalsta visus atšķirīgos un "gaisā pasistos". Fotokonkursa dalībnieki aicināti savos darbos radoši parādīt redzējumu par tēmu saskaņā ar savu oriģinālo vēstījumu un apspēlēt kādu sabiedrībā aktuālu motīvu, radot mākslas darbu. Tēma ir plaša un neaizmirsīsim - iztēlei robežu nav!

Kompetenta žūrija vērtēs darbus pēc to mākslinieciskās un tehniskās kvalitātes, idejas un atbilstības konkursa radošajai tēmai. Divdesmit pieci žūrijas izvēlēti darbi piedalīsies ceļojošā fotoizstādē "10x10" par godu Radio NABA 10. dzimšanas dienai. Šogad izstādes ceļojums sāksies Radio NABA mūzikas klubā NABAKLAB, turpināsies Latvijas Mākslas akadēmijā, Latvijas Kultūras akadēmijā un kino "Splendid Palace", bet noslēgsies Latvijas Universitātes centrālajā ēkā.

Sīkāka informācija un noteikumi Radio NABA portālā sadaļā "Fotokonkurss" (http://ej.uz/gaisa).

Fotokonkurss notiek sadarbībā ar "ABLV Charitable Foundation".