foto konkursi rudens krāsasFotogrāfijas skola SoftLight izsludina foto konkursu "Rudens krāsas". Līdz 2013. gada 31. oktobrim visi tiek aicināti iesūtīt fotogrāfijas kurās tiek atspoguļota rudens dažādība.

Rudens ir atnācis. Lapas krāsojas, dabā redzami kontrasti, lietus kļuvis par ikdienas sastāvdaļu, pilsētas un lauki ietērpjas rudens rotā. Nofotografējiet rudeni kā to redzat – dabā, cilvēkos, lauku plašumos vai pilsētas sienās un iesūtiet fotogrāfijas.

Konkursā drīkst piedalīties ikviens interesents. Konkursa tēmas "Rudens krāsas" atspoguļojums tiek atstāts katra autora personīgajā izpratnē.

Lai piedalītos konkursā, nepieciešams:

- līdz 2013. gada 31. oktobrim iesniegt darbus elektroniski atsūtot tos uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

- katrs dalībnieks drīkst iesniegt ne vairāk kā 3 fotogrāfijas

Visas fotogrāfijas tiks publicētas Fotogrāfijas skolas SoftLight Facebook un Draugiem.lv lapās. Konkursa uzvarētāju noteiks balsojums Facebook un Draugiem.lv lapās.

Balvās:

–galvenā balva - dāvanu karte no Fotogrāfijas skolas Softlight 100 LVL vērtībā (dāvanu karti iespējams izmantot foto kursu apmaklējumam vai foto studijas īrei)

-2 veicināšanas balvas – lietussargs lietainām rudens dienām.

Konkursa rezultāti būs zināmi 2013. gada 1. novembrī un tiks publicēti Fotogrāfijas skolas mājas lapā. Visi dalībnieki par rezultātiem tiks informēti pa elektronisko pastu.

Tāpat atgādinām, ka visi mācīties gribētāji vēl var pieteikties kursam "Fotografēšanas pamati", kurš sākas 8. oktobrī un norisināsies otrdienās no 18:30 līdz 20:30.

Papildus informācija ir pieejama Fotogrāfijas skolas SoftLight mājas lapā www.fotografijasskola.lv.