Tuvojas rudens, laiks kļūst vēsāks un vakari tumšāki. Kāpēc lai tumšos rudens vakarus neaizpildītu ar kaut ko lietderīgāku kā sēdēšana pie televizora? Viens no veidiem ir mācīties kaut ko jaunu un apmeklēt dažādus kursus. Kāpēc lai tie nebūtu foto kursi, jo mūsdienās fotogrāfija ir ikdienas neatņemama sastāvdaļa. Tā vairs nav tikai šaura profesionāļu pulciņa nodarbošanās. Tagad katrs vēlas, lai viņa uzņemtās ceļojumu, bērnu, ainavu un cilvēku fotogrāfijas būtu estētiskas.

Fotogrāfijas skola SoftLight jau no septembra uzsāk jaunu mācību gadu ar plašu kursu piedāvājumu.

Iesācējiem latviešu valodā tiek piedāvāti kursi "Fotografēšanas pamati" pie pasniedzējas Gundegas Deģes, sākot no 1. septembra pirmdienās 18:30 – 20:30 un "Teorētiski - praktiskie fotografēšanas pamati" pie pasniedzēja Daiņa Matisona, sāko no 9. septembra otrdienās 18:30 – 20:30.

Krievu valodā notiks kurss "Fotografēšanas pamati" pie pasniedzēja Leonīda Mostvilišska, sākot no 4. septembra ceturtdienās 18:00 – 20:00.

Dalībniekiem ar priekšzināšanām ir iespēja apmeklēt kursu "Personīgais zīmols fotogrāfijā un profesionālas fotogrāfijas principi" latviešu valodā vai "II līmeņa fotokursu" krievu valodā.

Apmācību programmas ir balstītas uz praktisko darbu. Nodarbībās dalībnieki ne tikai klausīsies teorētisko skaidrojumu, bet arī uz vietas izmantos un apgūs sava fotoaparāta plašās iespējas. Tāpat tas ir jauks veids kā iegūt jaunus draugus un atrast domubiedrus.

Piesakoties kursiem līdz 25. augustam tiks piedāvāta 20% atlaide.

Fotogrāfijas skola SoftLight atrodas Rīgas centrā, Matīsa ielā 76/78. Šeit var ērti nokļūt ar sabiedrisko transportu un personīgās automašīnas iespējams novietot bezmaksas uz ielas.

Plašāka informācija par kursa programmu, ilgumu un cenu ir pieejama mājas lapā www.fotografijasskola.lv.

Papildinformācija:

Fotogrāfijas skola SoftLight

Tālr: 25662475

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

www.fotografijasskola.lv