8. martā visā Eiropā Nikon uzsāk jaunu reklāmas kampaņu, kas izceļ zīmola bagātīgo profesionalitātes un inovāciju mantojumu, uzsverot fotografēšanas prieku un emocionālo saviļņojumu, bildējot īpašus savas dzīves mirkļus. Jaunajā "ES ESMU Nikon" kampaņā tiek izmantota televīzija, drukas un digitālie mediji, un tie sniedz ieskatu par Nikon ar "attēlu sirdī" un radošajā fotografēšanas procesā.

TV reklāmas klipus, no kuriem pirmais pirmizrādi piedzīvo šodien Francijā, vairāk nekā deviņas dienas Ēģiptē, Vācijā un Spānijā uzņēma Ralfs Šmerbergs (Ralf Schmerberg). No 2000GB iegūtā materiāla vairums tika filmēti, izmantojot Nikon D3S, pasaulē pirmo filmu iespējoto FX formāta kameru ar 720p HD Movie režīmu.

Ralfs Šmerbergs teica: "Mēs filmējām dažādos un diezgan grūtos apstākļos, tādēļ bija svarīgi, lai mums būtu izturīga, ārkārtējas darbības kamera. Mēs izmantojām D3S spēju nodrošināt zemu trokšņu līmeni ļoti vājā apgaismojumā, neizmantojot zibspuldzi, un ieguvām daudz satriecošu attēlu. "

Ralfs turpināja: "Piedalīties šajā kampaņā bija liels izaicinājums. Ar D3S tika uzņemti augstākās kvalitātes attēli un video dažādās atrašanās vietās, tostarp tuksnesī, Ēģiptes piramīdās, kāzās un naktsklubā. Kas mani patiešām iedvesmoja, bija veids, kādā mēs spējām pāriet no nekustīgu attēlu uzņemšanas uz HD filmu ierakstīšanu, atkarībā no situācijas. Tas, ka mēs varējām uzņemt augstas kvalitātes video ar parastāko DSLR kompektu, arī bija ļoti nozīmīgi, jo bija liegta iespēja strādāt ar daudziem piederumiem un statīviem. Tas izrādījās īpaši noderīgi vienam attēlam, ko mēs uzņēmām tirgū, Kairas ielās, jo tas nozīmēja, ka varējām uzņemt relatīvi anonīmi un dabiski, nepiesaistot lielus pūļus.

Vincents Muņjērs (Vincent Munier), dabas fotogrāfs no Francijas, kurš biežāk redzams aiz kameras, pats tiek rādīts kampaņā. Par savu dalību projektā viņš teica: "Tā bija lieliska pieredze fotografēt tuksnesi Ēģiptē, īpaši tāpēc, ka vairāk mēdzu strādāt Arktikas apstākļos un sniegā. Būt ieskautam baltajās tuksneša smiltīs, man bija neierasta pieredze, lai izmēģinātu jauno Nikon D3S ārkārtīgi grūtos un izaicinošos apgaismojuma apstākļos. Būt kamerai priekšā, nevis aiz tās, arī tā man bija jauna pieredze. "

Drukātās reklāmas kampaņa tika uzņemta Dienvidāfrikā, un kampaņas fotogrāfs bija Svens Jakobsens (Sven Jacobsen), kurš izmantoja Nikon D3X kameru ar 35mm, 85mm un 28-70mm NIKKOR objektīviem.

Nikon D3S ļauj profesionāļiem strādāt neparedzamos apstākļos, nezaudējot kontroli. Kamera paplašina iespējas, lai kur arī fotogrāfs atrastos. Veidota uz plaši atzītās D3 kameras bāzes, D3S sasniedz nebijušus augstumus maza apgaismojuma apstākļos un ļauj būt radošam ar video uzņemšanas funkciju.
Jaunajā D3S iebūvēts pilnīgi jauns 12.1 megapikseļu sensors, kamēr ISO līmenis no 200 - 12.800 ļauj uzņemt fotogrāfijas un video ekstrēmi zema apgaismojuma apstākļos ar minimālu apstrādi asumam un detaļām, kas ir svarīgākais mūsdienu ziņu un sporta fotogrāfiem.