Nikon Coolpix S8000Nikon šodien iepazīstina ar pasaulē plānāko fotokameru ar 10x tālummaiņas platleņķa objektīvu - S8000. Būdama viena no šopavasar tirgū izlaistajām COOLPIX kamerām, šī stilīgā, augstas veiktspējas fotokamera ar HD video uzņemšanas funkciju ievietota korpusā, kura biezums nepārsniedz 27,3 mm.

Modelis S8000 ir ideāli piemērots cilvēkiem, kuriem nepieciešama fotokamera teicamas kvalitātes attēlu uzņemšanai, bet kuri nevēlas nēsāt līdz smagu fotoaparatūru vai zaudēt dārgo laiku iestatījumu pielāgošanai. Kameras vienkāršo lietošanu nodrošina vesela virkne automātisko iestatījumu, tostarp četras pilnveidotas pretizplūšanas funkcijas; kamera ir aprīkota ar 14,2 megapikseļu sensoru, tās ātrais sagatavošanās cikls un spoguļkameru klases AF sistēma garantē tūlītēju gatavību darbībai. Ja jums neizdodas pilnībā iemūžināt darbību attēlā, piespiežot atsevišķu pogu, jūs nekavējoties varat pāriet uz uzņemšanu HD video režīmā. Augstas izšķirtspējas (HD) filmu uzņemšanas funkcija ar stereo skaņu nodrošina 720p izšķirtspēju un iespaidīgu uzņemšanas ātrumu, kas ir 30 kadri sekundē.

Nikon Europe B.V patēriņa produkcijas ražojumu sēriju menedžeris Marks Pekelharings komentē: "Visas šīs fotokameras iezīmes, sākot no platleņķa NIKKOR objektīva ar 10x tālummaiņu un ED optiku līdz četrām dažādām pretizplūšanas funkcijām, ir apvienotas, lai nodrošinātu vislabāko pieredzi, uzņemot attēlus. Fotokamera piemērota lietotājiem, kuri nevēlas iedziļināties visos procesa sīkumos, bet grib jebkurā situācijā gūt vislabākos iespējamos rezultātus. Plānā korpusa nēsāšanas ērtības ir zīmīgs faktors, tāpat kā kameras īpaši īsais reaģēšanas laiks, tādēļ, redzot savu perfekto kadru monitorā, varat būt pilnīgi pārliecināts, ka tāds pats būs arī fotouzņēmums."

Augsta veiktspēja

Platleņķa NIKKOR objektīvs ar 10x tālummaiņu un īpaši zemas izkliedes (ED) lēcām nodrošina asu attēlu, uzņemot gan fotoattēlus, gan augstas izšķirtspējas (HD) videoklipus. Fotokamera nodrošina iespēju makrouzņemšanas režīmā iegūt jaukus, detalizētus objekta tuvplānus pat viena centimetra attālumā, vai arī iespaidīgus platleņķa un pietuvinātus telefoto uzņēmumus, kuri perfekti piemēroti visas jūsu iemīļotās futbolkomandas ietveršanai vienā kadrā.

Uzlabotā zibspuldzes vadības sistēma nodrošina dabiska izskata rezultātus, uzņemot attēlu nepietiekamā apgaismojumā, savukārt īpaši dzidrais 7,6 cm (3 collu) augstas izšķirtspējas (921K punktu) LCD monitors padara pievilcīgāku gan uzņemšanu, gan atskaņošanu, pateicoties minimāliem atstarojumiem pat spilgtā saules gaismā.

Radošais slīdnis

COOLPIX S8000 kamera ir aprīkota ar radošo slīdni - jaunievedumu, kas dod iespēju apstrādāt attēlus bez datora palīdzības. Spilgtumu, piesātinājumu un krāsu toņus iespējams ērti pielāgot, izmantojot rotējošo kursortaustiņu: tas ļauj iegūt tieši tādu attēlu, kā bijāt iecerējis.

Izcila attēlu kvalitāte

Pateicoties četrām pretizplūšanas funkcijām, S8000 ļauj viegli iegūt kontrastainus attēlus, uzņemot kustīgus objektus vai veicot uzņemšanu vakarā un naktī. ISO 3200 gaismas jutība mazina attēlu izplūšanas risku, uzņemot ātri pārvietojošos objektus vai arī veicot uzņemšanu nepietiekama apgaismojuma apstākļos: šo efektu pastiprina objektīva pārbīdes VR (vibrāciju samazināšana). Tas palīdz mazināt kameras trīcēšanas izraisītos efektus, jo īpaši nepietiekama apgaismojuma apstākļos vai kamerai šūpojoties. Uzlabotā kustību noteikšana kompensē gan objekta, gan kameras kustību un īpaši noder, uzņemot sportiska rakstura aktivitātes naktī vai iekštelpās. Visbeidzot - izvēloties labākā uzņēmuma selektora (BSS) funkciju fotokamera pēc kārtas uzņems līdz pat 10 uzņēmumiem, bet atmiņā saglabās tikai visasāko no tiem.

Attēlu apstrādes sistēma ir optimizēta, par pamatu izmantojot Nikon unikālo attēlu apstrādes principu EXPEED. Fotokameras akumulatoru iespējams uzlādēt no datora vai klēpjdatora, izmantojot USB uzlādes adapteri: tas ir ideāls risinājums gadījumiem, kad nav pieejama maiņstrāvas tīkla rozete.

COOLPIX S8000, kas iepriecina ar acij tīkamu alumīnija apdari, kurā labākam satvērienam iestrādāts gumijas pārklājums, tiek ražota trijos krāsu toņos: melna, brūna, šampanieša sudrabotā.

my Picturetown

Tagad jūs varat droši dublēt savus fotoattēlus, izmantojot my Picturetown - bezmaksas tiešsaistes digitālo fotoattēlu uzglabāšanas un koplietošanas servisu, ko nodrošina Nikon. Tas ļauj ērti dalīties savās fotoatmiņās ar draugiem un sakārtot vērtīgās atmiņas tiešsaistes kolekcijās. Jūsu rīcībā ir bezmaksas vieta uz servera 2 GB apjomā, kuru varat izmantot tūkstošiem fotoatmiņu glabāšanai, savukārt, ja nepieciešams vairāk vietas, jūs jebkurā brīdī varat savu kontu paplašināt līdz Zelta kontam.

Nikon Coolpix S8000