Nikon COOLPIX P500Nikon Europe paplašina savu COOLPIX sērijas kameru klāstu ar diviem jauniem modeļiem, kas paaugstina augsto funkcionalitāti kompaktās kameras korpusā. Kamera COOLPIX P300 ir pilnīgi jauns P sērijas modelis. Tas ir paredzēts kaislīgiem fotogrāfiem, kuri vēlas izmantot pilnīgi visas lieliskās kompaktās kameras iespējas. Kamera COOLPIX P500 aizstāj plaši atzīto pilnveidoto pusprofesionālo kameru P100, turklāt šī kamera ir aprīkota ar vēl iespaidīgāku tālummaiņas diapazonu.

Lai nodrošinātu asus uzņēmumus jebkurā situācijā, abas kameras ir aprīkotas ar īpaši jutīgu CMOS attēla sensoru, kas ir izgaismots no aizmugures, lai pat vāja vai īpaši spilgta apgaismojuma apstākļos uzņēmumi tiktu atveidoti tieši tādi, kādus esat tos iedomājies.

Sanders Vanvelzens (Sander van Velzen), Nikon Europe klientu produktu daļas vadītājs saka: "Fotografēšanas entuziastiem patiks jaunā kamera P300. Tā ne tikai labi izskatās, bet arī jaunais īpaši spilgtais f/1,8, 24 mm¹ platleņķa tālummaiņas objektīvs nodrošina satriecošus, dabiskus attēlus ar izcilu izšķirtspēju un augstu detalizētības pakāpi. Kamera P500 ir daudzveidīga (daudzās funkcijas atpazīs tās priekšteces piekritēji), taču tā piedāvā vēl lielāku diapazonu ar 36x tālummaiņu no 22,5 mm plata leņķa līdz 810 mm² īpašam telefoto aptvērumam."

¹35 mm [135] formāta ekvivalents
²35 mm [135] formāta ekvivalents

Pilnībā radoša kontrole - COOLPIX P300

Nikon COOLPIX P300

Kamera COOLPIX P300 ir jaudīga kompakta kamera, kas nodrošina izcilu attēla kvalitāti un lietotāja pieredzi. Kamera ir aprīkota ar neticami dzidru objektīvu, kas nodrošina skaistus rezultātus, it īpaši, uzņemot fotogrāfijas naktī vai sarežģītos apgaismojuma apstākļos. Īpaši izgatavotais NIKKOR objektīvs nodrošina ātru f/1,8 apertūras atvērumu, kas sākas ar īpaši platu 24 mm atvērumu, un tam ir 4,2x tālummaiņa. Kamera ir aprīkota arī ar Nikon augsta laušanas koeficienta stiklu, kas nodrošina asus attēlus ar augstu kontrastu.

Kamera COOLPIX P300 palīdz izbaudīt fotogrāfa radošuma potenciālu, piedāvājot pilnībā manuālu vadību un četrus ekspozīcijas režīmus: ieprogrammēts automātiskais režīms (P), aizvara prioritātes režīms (S), apertūras prioritātes režīms (A) un manuālais režīms (M). Kamerā ir apvienots īpaši jutīgs 12,2 megapikseļu CMOS attēla sensors, kas ir izgaismots no aizmugures, tāpēc kamera sniedz radošu brīvību un ļauj uzņemt ainas tieši tādas, kādas tās redzat - gan spilgtā dienasgaismā, gan krēslā.

Vēlamo rezultātu var sasniegt, arī izmantojot kameras lielātruma nepārtrauktas uzņemšanas funkciju. Lietotāji var uzņemt līdz pat 7 secīgiem uzņēmumiem ar ātrumu 8 kadri/s. Kamera ir lieliski piemērota kustīgu objektu uzņemšanai vai montāžai.

Ja vēlaties tvert vairāk nekā vienu mirkli, vienkārši ieslēdziet Full (1080p) HD video ierakstīšanas režīmu ar stereo skaņu. Video ierakstīšanas laikā ir pieejama optiskā tālummaiņa un autofokuss, un filmēšanas laikā varat arī uzņemt fotogrāfiju. Izmantojot kameru P300, var filmēt arī lēni vai ātri kustīgu objektu ar ierakstīšanas ātrumu līdz pat 120 kadriem/s (VGA).

Attēlus un video var skatīt lielā 7,5 cm (3 collu), 921 tūkst. punktu šķidro kristālu monitorā, kurā nodrošināta košu krāsu atveide un ass kontrasts. Monitors ir aprīkots ar Nikon skaidru krāsu displeja tehnoloģiju, kas samazina enerģijas patēriņu un līdz minimumam novērš atspīdumu, uzlabojot redzamību pat spilgtā saules gaismā.

Kamera COOLPIX P300 ir pieejama melnā krāsā.

Jaudīga tālummaiņa, kas aptver visu - kamera COOLPIX P500

Nikon COOLPIX P500

Kompaktā kamera COOLPIX P500 nodrošina izcilu veiktspēju, pateicoties lieliskajam diapazonam, un tai ir pārsteidzoša 36x tālummaiņa, noliecams 921 tūkst. punktu šķidro kristālu displeja monitors ar augstu izšķirtspēju un Full (1080p) HD video ierakstīšanas iespēja. Neatkarīgi no tā, vai tverat straujas notikumu virknes vai vēlaties pietuvināt dzīvo dabu, kameras īpašais no 22,5 mm platleņķa līdz 810 mm telefoto aptvērums nodrošinās vēlamos rezultātus.

Kamera ir ideāli piemērota tālu esošu objektu tveršanai un to pietuvināšanai, piemēram, uzņemot sporta sižetus vai fotografējot dzīvo dabu, jo izcilā 36x tālummaiņa nodrošina iespaidīgas iespējas. Uzņemot fotogrāfijas vai video, unikālā tālummaiņas vadība objektīva sānā nodrošina vienmērīgu un stabilu tālummaiņu visā tālummaiņas diapazonā.

Kameras pretizplūšanas tehnoloģija novērš izplūdušus attēlus pamatā septiņos veidos:
• hibrīda VS (sensora pārbīde un elektroniskā vibrāciju samazināšana) samazina kameras drebēšanas efektu, un to var vienlaicīgi iestatīt papildu aizsardzībai;
• augsta ISO (līdz pat 3200) gaismas jutība samazina izplūdušu attēlu rašanās iespējamību, uzņemot objektus, kas ātri kustas, vai fotografējot vājā apgaismojumā;

  • kustības uztveršana kompensē kameras un objektu kustību;
  • labākā uzņēmuma atlasītājs(BSS) automātiski atlasa asāko attēlu no līdz pat 10secīgi uzņemtiem attēliem;
  • nakts portreta režīms apvieno attēlus ar mainīgu ekspozīciju, lai novērstu izplūdumu rašanos;
  • nakts ainavas režīms ļauj uzņemt asus attēlus, izmantojot zemu ISOiestatījumu;
• HDR pretgaismas režīms nodrošina iespaidīgu toņu izšķirtspēju jebkurā situācijā.

Izmantojot Full (1080p) HD video ierakstīšanas režīmu ar stereo skaņu, ir pieejama optiskās tālummaiņas un autofokusa funkcija, turklāt jebkurā laikā varat arī uzņemt fotogrāfiju. Izmantojot kameru COOLPIX P500, var filmēt arī lēni vai ātri kustīgu objektu ar ierakstīšanas ātrumu līdz pat 240 kadriem/s (QVGA). Vēl vairāk - izmantojot iebūvēto HDMI savienotāju ar HDMI-CEC atbalstu, kameru P500 var pievienot tieši televizoram, kam ir iespējots HD, lai fotogrāfijas un video skatītu kopā ar ģimeni un draugiem.

Noliecams šķidro kristālu monitors palīdzēs atklāt radošumu, un monitoru varat izmantot fotografēšanai no augšpuses vai apakšpuses, lai notikumus iemūžinātu tieši tādus, kādus tos atceraties. Izmantojot uzlabotos ekspozīcijas režīmus, varat arī kontrolēt galvenos iestatījumus, un, izmantojot īpašu nepārtrauktas uzņemšanas pogu, varat ātri pārslēgties no viena kadra uzņemšanas režīma uz nepārtrauktas uzņemšanas režīmu.

Kamera COOLPIX P500 ir pieejama melnā krāsā.