Panasonic TZ30Universāla, ar ārkārtīgu augstu attēlu kvalitāti, kompakta fotokamera LUMIX TZ30 ir lielisks palīgs, lai iemūžinātu ikvienu nozīmīgu dzīves mirkli.

LUMIX TZ30, līdz šim vismodernākā kompānijas Panasonic hibrīdā foto un video kompaktkamera, ir ideāli radīta, lai iemūžinātu dzīves neatkārtojamus mirkļus, vienalga, kur jūs atrastos. Pateicoties izcilam funkciju klāstam un iespaidīgajai kvalitātei, smalkam un spīdīgam korpusam, TZ30 lieti noderēs dabas pētniekam, gan pārliecinātam pilsētniekam, jo savu izmēru dēļ tā vienmēr ir pa rokai.

LUMIX TZ30 ir pieejama plašā krāsu gammā – melnā, brūnā, sarkanā, baltā un sudraba –, tādējādi apmierinot jebkuru stilu un gaumi.


Iemūžiniet katru mirkli

LUMIX TZ30 funkcijas nodrošina optimālo kvalitāti. Vienalga, vai jūs fotografējat, pastaigājoties tuvējā parkā, vai arī aizjūras tropiskajos liedagos, jūs varat sasniegt augstu precizitāti, pateicoties 24 mm platleņķa objektīvam LEICA DC ar ārkārtīgi lielu 20-kārtīgu optisko palielinājumu. Jūs varat uzņemt lieliskus attēlus pat krēslā, jo kameras 14,1 megapikseļa augsta jutīguma MOS sensors palīdz sasniegt izcilus rezultātus vāja apgaismojuma apstākļos. Bet ja gribēsiet ierakstīt savas atmiņas kustībā, tad kameras pilnas augstas izšķirtspējas HD AVCHD video ierakstīšanas funkcija un stereomikrofons palīdzēs jums paveikt iecerēto.

 

Liels ātrums, augsta veiktspēja

Ātrums ir būtisks fotografēšanas nosacījums, vienalga, vai jūs fotografējat skrienošus dzīvniekus zoodārzā vai jūsu visvairāk atbalstīto autosacīkšu dalībnieku vietējās autosacensībās, šīs ainas LUMIX TZ30 iemūžinās bez problēmām. Jūs sasniegsiet rezultātu zibens ātrumā, pateicoties LUMIX TZ30 ātrdarbības autofokusam, kas tikai 0,1 sekundē ļauj jums iemūžināt ātri kustošus priekšmetus līdz pat neticami sīkām detaļām. Turklāt, izmantojot FPS nepārtrauktas fotografēšanas funkciju ar vienas pogas pieskārienu, jūs varat uzņemt pārsteidzošus attēlus jebkurā brīdī, vienalga, vai tas būtu snovbordists kalnos vai pirmā diena, kad jūs bērns nodarbojas ar sportu.

 

Kvalitāte bez pūliņiem

Fotokamera LUMIX TZ30 darbojas intuitīvi un ir universāla: tas nozīmē, ka jums nav jābūt profesionālim, lai sasniegtu teicamu rezultātu. POWER O.I.S funkcija video režīmā palīdz novērst attēlu izplūšanu, ko izraisa roku trīcēšana, bet viedās automātiskas funkcijas, tostarp seju atpazīšana, kas palīdz atcerēties jūsu draugus un ģimenes locekļus un attiecīgi iestatīt kameru, nozīmē, ka ikviens var sasniegt apbrīnojamus rezultātus ar vienu pogas spiedienu.    

 

Ļaujiet izpausties savai kreativitātei

Katrs brīdis ir neatkārtojams, un ar TZ30 tādas var būt arī jūsu fotogrāfijas – pateicoties plašam radošu režīmu klāstam. Vienalga, vai jūs vēlaties veikt ierakstu 3D režīmā vai uzņemt pārsteidzošu panorāmas foto sēriju, katrs atradīs kaut ko savam stilam atbilstošu. Jaunā High Dynamic Range funkcija ļauj jums iemūžināt dabīgus attēlus, pat filmējot pret gaismu, bet High Speed Video režīms piešķir jūsu uzņemtajām filmām māksliniecisku garšu, veicot ārkārtīgi lēnu videoierakstu, kuru atveidojot jūs iegūstat efektus, kas nav redzami ar neapbruņotu aci.

 

Galvenās īpašības:

  • Viegli sasniedzama fotografēšanas kvalitāte: 20x optiskais palielinājums ļauj jums uzņemt tuvplāna attēlus jebkurā brīdi, bet 24 mm objektīvs LEICA DC ar īpaši platu leņķi ļaus iemūžināt jebkuru detaļu ar nepārspējamu asumu.
  • Pārsteidzoši rezultāti jebkurā situācijā: jaunais 14,1 megapikseļa augsta jutīguma MOS sensors nodrošina pārsteidzošu attēla kvalitāti pat vāja apgaismojuma apstākļos, bet uzlabotā POWER O.I.S funkcija filmēšanas režīmā palīdz novērst roku trīcēšanu, lietojot arī stipru palielinājumu, tādējādi palīdzot iegūt neizplūdušus attēlus arī bez trijkāja.
  • Lai augstvērtīgi videoieraksti pastāsta par jūsu dzīvi: 1920 x 1080 50 p pilnas augstas izšķirtspējas AVCHD videoierakstu funkcija un stereomikrofons ļauj jums iegūt visaugstākās kvalitātes videoierakstus, bet, tā kā optiska palielinājuma uzlabojumi ir pieejami arī video režīmā, tad jūs varat veikt augstas izšķirtspējas videoierakstus arī no attāluma.
  • Instinktīva fotografēšana: pateicoties TZ30 autofokusa ātrdarbībai – vien 0,1 sekunde –, jūs varat uzņemt ātri kustošus objektus ar skaidru precizitāti, bet nepārtrauktas fotografēšanas režīms ar ātrumu 10 kadru/sek. palīdzēs jums uzņemt dinamiskas ainas ar augstu izšķirtspēju, piespiežot pogu tikai vienu reizi.
  • Iemūžiniet īpašus brīžus, lai kur jūs būtu: uzlabotā GPS funkcionalitāte ļauj jums automātiski atzīmēt jūsu atrašanās vietu un apskatīt karti un saistītās fotogrāfijas tieši jūsu kamerā.
  • Saglabājiet kontroli: TZ30 universālā vadība ļauj Jums veikt uzņēmumus, kā jūs vēlaties – ar kameras pogu sistēmu vai izmantojot kameras intuitīvo 3” LCD skārienjutīgu ekrānu.
  • Parādiet pasauli tādu, kādu jūs to redzat: jaunāHigh Dynamic Range funkcija nozīmē, ka dabīgos attēlus var iegūt automātiski, pat filmējot pret gaismu, bet Panoramic Shot režīms ļauj jums iegūt pārsteidzošus uzņēmumus, grozot kameru.
  • Pievienojiet savu raksturu: kreatīvas kontroles / retušas funkcija ietver daudz radošu režīmu, piemēram, mīkstais fokuss, rotaļlietu efekts un retro. Tikmēr High Speed Video režīms ļauj jums veikt ārkārtīgi lēnus videoierakstus.

Panasonic TZ30
Panasonic TZ30