CokinLīdz Riga PhotoShow ir palikusi viena diena un esam jau sākuši izvietot daudzos jaunumus mūsu stendā. Nav viegli, jo piedāvāsim Tev Latvijā vēl neredzēti plašu Cokin filtru klāstu. Bet ir labi, jo uzdevumu atvieglo 9.solutions inovatīvie montāžas risinājumi studijai un skatuvei  - runā, ka tie ir tik noslīpēti, ka Magic Arm darbina ar vienu roku. Netici? Nāc un pārliecinies!
Cokin filtri jau vairāk kā 40 gadus atgādina, ka fotogrāfija rodas uzņemšanas brīdī, nevis datorā, un ir efekti, kurus pēcapstrādē neizveikt. Riga PhotoShow iepazīstināsim gan ar slavu iemantojušo Creative+ sēriju, kas piedāvā visplašāko filtru klāstu industrijā, gan ar jauno Nuances filtru sēriju, kas apvieno vairākas inovācijas izcili neitrālu ND filtru saimē.
9.solutions nosaukumu iegūst no daudziem zināmā uzdevuma par 9 punktiem, kurus jāsavieno ar vienu līniju (atrisinājums  "domā ārpus kastes"). Ar šo filozofiju 9.solutions radījuši unikālu Magic Arm tipa stiprinājumu klāstu, kas ir tik noslīpēti, ka tos var darbināt ar vienu roku. Arī 9.solutions klampu saimei ir patentēts un ārkārtīgi daudzpusīgs dizains, kas ļauj tiem noturēties pie neregulāras formas objektiem ar ievērojamu spēku un kravnesību.