No 9. jūlija Lielirbē apskatāma fotogrāfiju izstāde, kurā piedalās gan amatieri, gan profesionāļi no fotostudijas F64.

Meža vidū stāv veca, dažādus laikus pieredzējusi, stalta koka ēka. Tikai zinātāji māk teikt, ka kādreiz tā ir bijusi dzīva un darbīga zvejnieku ciemata - Lielirbes, sabiedriskās dzīves centrs - baptistu baznīca. Mūsdienās daudzās ciema viensētas ir pazudušas un visu savā varā ir pārņēmis mežs, atstājot vien dažas ēkas, kurās vasarā šejienes burvīgumu un mežonīgumu bauda vien daži izredzētie.

Drīzumā pēdējā Lielirbes ciema kādreizējā uzplaukuma un godības lieciniece tiks pārvesta uz Ventspils brīvdabas muzeju, kur tā rūpīgi uzturēta turpinās priecēt nākamās paaudzes, bet līdz tam katrs ir aicināts apmeklēt šo skaisto ēku tās oriģinālajā atrašanās vietā un aplūkot tajā izvietoto fotoizstādi, kas ir tapusi mīlestībā pret šo pusi, un cerībā, ka kādreiz Lielirbes ciems atjaunosies un augs harmonijā un līdzsvarā ar brīnišķīgo dabu, kas nu ir kļuvusi par Lielirbes ciema nenovērtējamo vērtību.

Fotoizstādē savus darbus ir izstādījuši gan fotoamatieri: Sandra un Gatis Kokini, Lāsma un Martiņš Matisoni, Velga Jākobsone, Sandra Seržāne, Ieva Rituma, Ilvars Gudrimovčs, gan profesionāli fotogrāfi no fotostudijas f64: Gatis Rozenfelds, Raitis Plauks, Jānis Saliņš, Lauris Vīksne, Mārtiņš Zilgalvis.

Izstāde savu vietu vecajā baznīcas ēkā ir atradusi ar laipnu Ventspils muzeja direktores atļauju.

Darba laiks: No 9.jūlija katru sestdienu un svētdienu no plkst. 10:00 līdz 22:00, tel +371 29563902

Bezmaksas ieeja.