Lielformāta foto galerijaPilsētā atvērta vienīgā brīvdabas foto izstāžu galerija, kas pieejama 24h diennaktī. Tā īpaši priecēs rīdziniekus un pilsētas viesus līdz ar tumšā diennakts laika palielināšanos. Stacijas laukumā pie t/c "Origo" veikti labiekārtošanas darbi, lai ikviens valsts svētku un Staro Rīga pasākumu apmeklētājs varētu netraucēti izbaudīt fotogrāfiju izstādi arī pēc tam, kad citi pasākumi būs jau noslēgušies.

Arī pēc svētku pasākumiem izstāžu galerijā notiekošās izstādes interesentiem būs pieejamas visu diennakti. Rudenī un ziemā, kad izteikti jūtama dažādu publiski pieejamo aktivitāšu samazināšanās, pilsētas iedzīvotājiem un viesiem vienmēr būs pieejama lielformāta izstāžu galerija pašā Rīgas centrā.
"Esam gandarīti, ka tieši valsts svētku un Staro Rīga laikā varam dāvināt Rīgai, tās iedzīvotājiem un viesiem šādu kultūras oāzi pilsētai īpaši nozīmīgā satiksmes tīkla krustpunktā. Turklāt fotogrāfijas diennakts tumšajā laikā it kā izmainās - tās iegūst citu, īpašu noskaņu un atklāj jaunas emociju šķautnes," uzsver t/c "Origo" vadītājs Aleksandrs Ņemirovskis.
Līdz 21. novembrim galerijā aplūkojama dizainera Valda Majevska foto izstāde "...zemes un tautas", savukārt no 22. novembra ikviens aicināts izzināt Rīgas Centrālās stacijas vēsturi izstādē "150 gadi Rīgas dzelzceļa stacijai".
Stacijas laukums vēsturiski vienmēr bijis viens no rosīgākajām un nozīmīgākajiem pilsētas punktiem, kuru ik dienu šķērso vismaz 150000 cilvēku. T/c "Origo" un tā apsaimniekotājs "Linstow Center Management" pēdējo gadu laikā ir veicinājis laukuma multifunkcionalitāti un uzlabojis infrastruktūru, veicinot sociāli aktīvu atmosfēru. Mazās arhitektūras formas - lielformāta foto izstādes dizaina autors ir dizaineris V. Majevskis.

Kultūras aktivitāšu centrs Origo Summer Stage kā pilsētas spogulis Stacijas laukumā vasaras laikā piedāvā sajust Latvijas nozīmīgāko vasaras pasākumu un festivālu garšu, uz vienas skatuves atspoguļojot Latvijas lielākos mūzikas festivālus - Imantdienas, Rīgas Ritmi, Saulkrasti Jazz, Summertime - aicina Inese Galante, Jaunais Vilnis. Savukārt 450 m2 plašajā brīvdabas galerijā visa gada garumā tiek izstādītas lielformāta foto izstādes, atspoguļojot Latvijas nozīmīgākajos svētkos un ikdienā tvertos mirkļus.